JAKIEGO RODZAJU OLEJU POTRZEBUJE TWÓJ MOTOCYKL?

JAKIEGO RODZAJU OLEJU POTRZEBUJE TWÓJ MOTOCYKL?

Powtarzamy to w wielu miejscach na naszej stronie internetowej: To więcej niż olej. To płynna technologia. Pomimo tego, iż olej jest materiałem naturalnego pochodzenia, to sposób, w jaki go rafinujemy, przetwarzamy, a nawet syntetyzujemy, sprawia, że każdy olej Castrol staje się istotnym dodatkiem dla Twojej maszyny.

Dostosowane tak, aby odpowiadać potrzebom Twojego silnika – i Twojemu stylowi jazdy – oleje motocyklowe Castrol dzielą się na trzy główne kategorie: mineralne, częściowo syntetyczne i w pełni syntetyczne. Oferują one szerokie spektrum różnych właściwości, rozmaite formulacje i poziomy lepkości, dzięki którym możesz mieć pewność, że dysponujesz odpowiednim typem i klasą oleju do swojego motocykla, zgodnie z zaleceniem jego producenta.

OSIĄGI CZY OCHRONA? ZNAJDŹ OLEJ MOTOCYKLOWY DO SWOJEJ MASZYNY

Jaki typ oleju jest odpowiedni dla Twojego motocykla? Prawidłowy wybór ma ogromne znaczenie, ponieważ potrzeby motocykli, motorów i maszyn zabytkowych są bardzo zróżnicowane.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymywanie pojazdu w optymalnej kondycji. Nasi inżynierowie produkcji płynów opracowali oleje silnikowe do każdego typu motocykla i silnika. Dzięki temu można ograniczyć nagrzewanie się oraz tarcie i usprawnić przyspieszanie. 

Znajdź olej odpowiedni dla swojej maszyny, korzystając z naszej szybkiej i łatwej w obsłudze Wyszukiwarki olejów motocyklowych.

SZUKASZ OLEJU DO SILNIKA DWUSUWOWEGO?

Niezależnie od tego, czy Twój motocykl wyposażony jest w silnik czterosuwowy, czy też dwusuwowy, jednostka napędowa ciężko pracuje. Kontrolowanie poziomu oleju i jego wymiana to niezwykle ważna sprawa. Właściwy olej chroni przed zatarciem w najcięższych warunkach jazdy i umożliwia szybki i łatwy rozruch na zimno.

KTÓRY OLEJ DO SILNIKÓW CZTEROSUWOWYCH?

Jeśli Twój motocykl wyposażony jest w silnik czterosuwowy, możesz pomyśleć sobie, że jest on podobny do silnika czterosuwowego w samochodzie.

Tak naprawdę silniki motocyklowe pracują znacznie intensywniej niż silniki samochodowe: obroty i moc generowana z centymetra sześciennego są większe niż w przypadku prawie każdego samochodu. Kontrolowanie poziomu oleju i jego regularna wymiana są niezwykle ważne, podobnie jak wybór oleju motocyklowego, który będzie zgodny z pierwotną specyfikacją producenta i sprosta przeciążeniom, jakim poddajesz motocykl podczas jazdy.

Loading...