Lista produktów marki Finish

Finish to międzynarodowa marka ciesząca się bardzo duża popularnością, znana z produkcji najwyższej jakości środków czyszczących zmywarek. Została założona w 1953 roku przez amerykańską firmę Ecolab Laboratory.

Na sukces tej marki jednak trzeba było trochę poczekać aż do 1998r. wtedy Finish zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży pierwszą na świecie dwuwarstwową tabletkę czyszczącą. Jej niebiesko-białe warstwy miały wskazywać na podwójne działanie tabletek czyszczenie i nabłyszczanie. Rok później zostały wprowadzone do sprzedaży tabletki dwuwarstwowe z czerwoną kulką (powerball) której funkcją było wstępne namaczanie.

Finish jest polecany przez głównych producentów zmywarek i zastawy stołowej: BOSCH. Indesitm Electrolux, Areclik, Candy, LG, Nachtmann, Leonardo, Marc Aurel, Riedel, Spiegelau, Villeroy & Boch.

Tabletki do zmywarki Finish Quantum Max.

Finish cały czas rozwija swoje produkty, wprowadził nową formułę wyposażoną w powerball, która pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia oraz zapewnia czystość podczas każdego zmywania. Mimo tego marka nie spoczywa na laurach i opracowała nowszą, jeszcze lepszą ostateczną formułę kapsułek do zmywarki. Dzięki temu stworzyła Quantum Max, która wykorzystuje technologię wielopoziomowego czyszczenia. W skład jej wchodzi Power Gel, proszek i wspominany już powerball

Tabletki marki Finish usuwają tłuszcz i najbardziej uporczywe zabrudzenia. Kolejnym plusem jest to że tabletki Quantum Max chronią zmywarki przed osadami z kamienia, dzięki czemu zawartym w nich aktywnym składnikom.

Sól i płyn do czyszczenia marki Finish

Finish w swojej gamie produktów ma również wysokiej jakości płyny i żele do zmywarek, które nabłyszczają naczynia usuwają zabrudzenia i pozostawiają świeży zapach. Bardzo ważne by używać, ponieważ chronią filtry przed kamieniem. Neutralizują nieprzyjemne zapachy oraz poprawiają działanie urządzenia.

Nie znaleziono żadnych produktów

Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wyszukać produkty.

Loading...