Lista produktów marki OSRAM

Zaufane miejsce zakupu ma ogromne znaczenie przy zakupach internetowych. Dlatego firma OSRAM rekomenduje „Certyfikowanych Sprzedawców”, u których konsumenci mogą zakupić produkty bez obaw o ich oryginalność.
Firma OSRAM do programu „Certyfikowany Sprzedawca” wybiera partnerów, którzy oferują bardzo dobrą jakość obsługi Klientów, szeroki asortyment produktów motoryzacyjnych OSRAM oraz gwarantują zachowanie uczciwej polityki sprzedażowej, z poszanowaniem Klienta i będącej w zgodzie z polskim prawem.

Krótka historia firmy OSRAM

Nazwa Osram wywodzi się od osmu i wolframu – pierwiastków, których używano do produkcji włókien żarowych na przełomie XIX i XX wieku. Markę zarejestrowano w 1906 roku w Berlinie; kilkanaście lat później, w wyniku fuzji dwóch przedsiębiorstw produkujących żarówki, powstała firma, która obecnie jest jednym z największych światowych wytwórców artykułów oświetleniowych.

Zaledwie kilka lat później filie firmy Osram działały na trzech kontynentach. Błyskawiczna ekspansja łączyła się z dynamicznym poszerzaniem asortymentu – już w 1923 roku firma oferowała nowatorskie lampy samochodowe Bilux, umożliwiające uzyskanie świateł drogowych i mijania z pojedynczej żarówki.

Zasługą naukowców z laboratoriów firmy Osram jest wiele kolejnych innowacji z zakresu oświetlenia, między innymi ksenonowe źródła światła, które po raz pierwszy zaprezentowano na początku lat 90. ubiegłego wieku. Obecnie wyroby marki Osram, nieustannie rozwijane i dopracowywane przez specjalistów w 19 krajach, dostępne są prawie na całym świecie.

Motoryzacyjne artykuły oświetleniowe marki Osram, dostępne w niezwykle przystępnych cenach, cechują się wysoką trwałością i jakością dzięki ogromnemu doświadczeniu ich producenta. W asortymencie firmy znajdują się zarówno wydajne, nowoczesne lampy ksenonowe, jak i szeroka gama wielu typów żarówek konwencjonalnych – od modelu Ultra Life z unikalną trzyletnią gwarancją trwałości po niebieskie żarówki Cool Blue.


200 najlepszych powodów by wybrać oświetlenie samochodowe OSRAM® - numer 1 na świecie w dziedzinie rozwiązań oświetleniowych w motoryzacji.

Średnio w każdym samochodzie zainstalowane jest około 200 lamp, co oznacza 200 najwyższej jakości żarówek firmy OSRAM w co drugim samochodzie. W dziedzinie innowacji i technologii OSRAM jest globalnym liderem - sprzedaje największą ilość żarówek samochodowych na szybko rozwijającym się rynku motoryzacyjnym, a także na szybko rozwijającym się rynku lamp zamiennych.

Firma OSRAM® jest największym na świecie producentem oświetlenia samochodowego. W blisko połowie nowych pojazdów, zjeżdżających z taśm produkcyjnych najlepszych światowych koncernów samochodowych, montowane są produkty tej marki.

Kluczową rolę odgrywa tu ich wysoka jakość i związana z tym gwarancja powtarzalności parametrów. Producenci aut nie uznają w tym zakresie, żadnych kompromisów – dostawca źródeł światła musi sprostać najwyższym wymaganiom.

To samo dotyczy źródeł światła, które mogą uzyskać miano „oryginalnych części zamiennych”, a takie właśnie oferowane są na rynku wtórnym pod marką OSRAM. Oznacza to, że jakość i parametry tych produktów są dokładnie takie same jak wymagania producentów pojazdów a co za tym idzie gwarantują bezpieczeństwo jazdy.

 

Certyfikowane zarządzanie jakością "Made in Germany"

Najlepsi technicy i inżynierowie OSRAM od lat prowadzą równoległe badania w kilku lokalizacjach w Niemczech. Swoją wiedzą i doświadczeniem firma dzieli się ze wszystkimi wiodącymi producentami oświetlenia w branży automotive.

Jakość produktów firmy OSRAM® została potwierdzona rygorystycznymi certyfikatami ISO 9001 oraz TS 16949.

Inteligentne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie źródeł światła oraz bezkompromisowa jakość oświetlenia OSRAM®  to jedne z głównych powodów, dla których najwięksi producenci samochodów na świecie decydują się na oświetlenie OSRAM® i dlaczego firma jest jedną z najbardziej znanych i najczęściej wybieranych marek w branży motoryzacyjnej.


Źródło światła wyraźnie poprawiające widoczność i bezpieczeństwo na drodze

Ciągły rozwój lamp motoryzacyjnych w kierunku lepszej widoczności na drodze i bardziej ostrej, wyraźnej percepcji wszystkich użytkowników dróg zawsze były w centrum uwagi firmy.

Lampy OSRAM równomiernie oświetlają pole widzenia o długości 50 - 75 metrów emitując przy tym światło o najwyższej jakości i maksymalnej jasności. Wiele żarówek OSRAM emituje jeszcze dłuższy snop światła, tak że znaki drogowe, przeszkody oraz inni kierowcy są dostrzegani odpowiednio wcześniej dając kierowcy czas na reakcję.

 

Program Zaufania - weryfikacja autentyczności produktu

Imitacje żarówek OSRAM® nie są wyłącznie problemem komercyjnym ale również zagrożeniem bezpieczeństwa kierowców. Najczęściej problem imitacji dotyczy rodziny lamp ksenonowych.

W celu wyraźnego zminimalizowania procederu imitacji OSRAM® wprowadził Program Zaufania, który pomaga ustalić czy zakupiona żarówka to oryginał czy też nie.


Sprawdź czy Twoja żarówka ksenonowa OSRAM® jest oryginalna

 

Równowaga ze środowiskiem to podstawa działalności firmy

Ochrona środowiska jest kamieniem węgielnym polityki firmy i wykracza daleko poza zgodność z prawem: produkcja jest oszczędna pod względem eksploatacji zasobów naturalnych i ukierunkowana na racjonalne zużycie energii oraz materiałów do produkcji opakowań. 

OSRAM® spełnia wszystkie środowiskowe normy zgodności z certyfikatem ISO 14001.

Oznakowania kolorystyczne żarówek OSRAM

Podobnie jak w przypadku różnych typów pojazdów, istnieją różne typy kierowców oraz - w konsekwencji - różne motywy przy zakupie oświetlenia.

Niektórzy kierowcy szukają najnowszych innowacji, niektórzy potrzebują optymalnej wydajności, inni zwracają uwagę na design, a jeszcze inni na długą żywotność produktu.

Nowe opakowania produktów OSRAM, z ich jasnym i czytelnym systemem przyporządkowania do określonej grupy za pomocą koloru sprawiają, że każdy kierowca łatwo znajdzie źródło światła odpowiadające jego preferencjom i charakterowi jazdy.

Jaka żarówka OSRAM® pasuje do mojego samochodu?

Jeśli nie masz pewności czy dana żarówka będzie pasować do Twojego auta - kliknij w poniższy baner. Zostaniesz przekierowany na stronę producenta. Następnie:

 1. Wybierz pojazd (samochód osobowy, samochód ciężarowy, motocykl)
 2. Zaznacz markę pojazdu (brand), model oraz typ.

Po zatwierdzeniu kreator podpowie Ci jakie żarówki pasują do Twojego pojazdu.

D1S Cool Blue Intense | Nowa Generacja

 • Marka: Osram
 • Typ: D1S
 • Seria: Cool Blue Intense®
 • Temperatura Barwowa: 6200 K
 • Homologacja ECE: Tak
 • Napięcie: 85 V
 • Moc: 35 W
 • Technologia: Ksenonowa
 • Gwarancja: Brak Gwarancji
549.99 zł
 • Symbol: Osr000652
 • EAN: 4062172145275
Mała ilość
Loading...