Lista produktów marki Vileda

Dzięki innowacyjnym i wysokojakościowym produktom marki Vileda sprzątanie staje się łatwe i szybkie a  Ty zyskujesz czas, aby zadbać o siebie i cieszyć się tym, co naprawdę sprawia Ci to samą przyjemność.

Zobacz, jak nasze deski do prasowania ułatwiają pracę, a szczotki do zamiatania sprawiają, że sprzątanie jest łatwiejsze. Do mycia okien wypróbuj nasze ściereczki z mikrofibry. Sprawdź atuty mopów do podłogi a w szczególności zobacz, jak działa mop parowy. W naszej ofercie znajdują się także suszarki na pranie o różnych kształtach i wielkościach - wybierz tę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Poznaj zalety ściągaczki do okien Windomatic, a także mopów elektrycznych oraz mopa parowego. Sprzątanie ułatwią także inne produkty elektryczne: szczotka elektryczna Quick & Clean oraz robot Virobi.
Poznaj naszą nowość - odkurzacz myjący JetClean! Sprawdź, jak sprawdza się w codziennych porządkach.

Dom to nasze miejsce

Dla każdego z nas dom oznacza coś innego. Ale dla nas wszystkich jest czymś cennym. Dla wszystkich, którzy czyszczą i zmywają, a tym samym sprawiają, że dom jest przyjemnym miejscem, w którym po prostu chce się być, - dziś i w przyszłości.
Ponieważ dom nie jest tym samym domem, kiedy, nie jest zadbany.

Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy narzędzie do czyszczenia podłóg, które umożliwiło mycie podłogi i wyciskanie bez moczenia i brudzenia rąk przy pomocy wbudowanego systemu wykręcania: mopa sznurkowego i wiadra Vileda Mocio. Ponad 30 lat temu ta innowacja była prawdziwym krokiem naprzód. Od tego czasu nasze tkaniny i gąbki należą do najbardziej zaufanych produktów na rynku, ponieważ ich wysoka jakość potwierdza się w użyciu. Nasze systemy do mycia podłóg i elektryczne mopy parowe zdobyły wiele nagród produktowych, które potwierdziły ich ergonomię i dobry design. Z kolei  nasza najnowsza seria robotów odkurzających pomaga właścicielom zwierząt domowych utrzymać ich domy w czystości. 

Vileda jest wiodącą światową marką akcesoriów do sprzątania domu. Oferuje prawdopodobnie najszerszą gamę trwałych - produktów czyszczących wysokiej jakości, z których codziennie korzystają miliony ludzi. To wszystko tylko w jednym celu: aby Twój dom był higienicznie czysty, a pranie schludne i świeże. I… sprawić, by  prace domowe były po prostu odrobinę przyjemniejsze.
Produkty Viledy to przykłady pomysłowości, wysokiej trwałości i wydajności. A jeśli kiedykolwiek używałeś ich w domu, to na pewno zauważyłeś różnicę.

Odświeżające uczucie chłodnych płytek pod bosymi stopami latem.
Organizowanie pikniku z dziećmi na podłodze w salonie, kiedy nie przejmujesz się zbytnio okruchami i rozlanymi płynami.
Tańczenie w białych skarpetkach na schodach.
Jedzenie truskawek z  kuchennego zlewu.

 

Nie znaleziono żadnych produktów

Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wyszukać produkty.

Loading...