Do 150% jaśniejsze światło

NIGHT BREAKER LASER

Wypróbuj najjaśniejsze żarówki halogenowe firmy OSRAM, emitujące do 150% więcej światła, które dodatkowo zapewniają do 150 m oświetlonej drogi oraz o 20% bielsze światło1. Dzięki innowacyjnej technologii ablacji laserowej, usprawnionym żarnikom i wypełnieniu czystym ksenonem, żarówki NIGHT BREAKER LASER zapewniają kierowcom lepszą widoczność, dzięki czemu mogą szybciej zauważyć i zareagować na niebezpieczeństwo na drodze.

1 W porównaniu do minimum normy ECE R112

Najbardziej wydajne żarówki halogenowe firmy OSRAM

Odkryj nową generację NIGHT BREAKER LASER - najjaśniejszych samochodowych żarówek halogenowych OSRAM! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ablacji laserowej świecą do 150% jaśniej w porównaniu do minimalnych wymogów homologacyjnych. Precyzyjnie wykonany i umiejscowiony żarnik zapewnia dodatkową ilość światła. Dzięki temu żarówki oświetlają drogę do 150 metrów przed pojazdem. Dodatkowo wytwarzają do 20% bielsze światło w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy. Więcej światła i lepsza widoczność mogą pomóc kierowcom w szybszym identyfikowaniu i reagowaniu na zagrożenia drogowe. OSRAM NIGHT BREAKER LASER to także unikalne wzornictwo dzięki nazwie produktu wypisanej laserowo na bańce. Wybierz swój produkt spośród kompletnego portfolio: H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4. Idealne żarówki dla kierowców, którzy doceniają różnicę, jaką zapewnia jasne oświetlenie samochodowe!

Do 200% więcej światła

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Odkryj niezwykłą wydajność najjaśniejszej lampy ksenonowej od OSRAM. To potężne źródło światła zapewnia lepszą widoczność na drodze dzięki aż do 200% większej ilości aż do 20% bielszego światła1, które oświetli do 250m drogi. Więcej światła pozwala widzieć dalej i reagować szybciej.

1 W porównaniu do minimum normy ECE R98

Najsilniejsze światło ksenonowe OSRAM

XENARC NIGHT BREAKER LASER to najjaśniejsze lampy ksenonowe firmy OSRAM. Te wyjątkowo jasne ksenony zapewniają znacznie lepszą widoczność na drodze: aż do 200% jaśniejsze światło w porównaniu do minimalnych wymagań normy. Więcej światła i droga oświetlona aż 250 m przed samochodem pozwalają dostrzec przeszkody i zagrożenia na drodze znacznie wcześniej i zapewniają więcej czasu na reakcję. A światło do 20% bielsze (w porównaniu z minimum homologacyjnym) nadaje pojazdowi nowoczesny wygląd zbliżony do tych jakie prezentują samochody z reflektorami laserowymi. Odkryj wydajność XENARC NIGHT BREAKER LASER - najsilniejszego światła ksenonowego firmy OSRAM. Produkty są dostępne w typach: D1S, D2S, D3S i D4S. Uwaga: Zalecamy wymianę lamp XENARC parami przez wykwalifikowanych mechaników.
Loading...