Lista produktów marki Medela

Medela – ekspert w dziedzinie karmienia piersią.

Założona w roku 1961 w Szwajcarii Medela stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Firma prowadzi badania nad składem mleka karmiących matek oraz wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie karmienia naturalnego.

Medela promuje również świadomość z korzyści karmienia piersią. Swoją działalność edukacyjną prowadzi w ponad 100 krajach na świecie ciesząc się ogromnym zaufaniem kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Wspiera wszelkie ruchy związane ze zdrowym, naturalnym odżywianiem dziecka i matki przyczyniając się do zmniejszenia śmiertelności wśród noworodków oraz poprawy jakości życia.

Przy produkcji akcesoriów do karmienia przeznaczonych dla młodych mam i ich dzieci uwzględnia naturalne procesy przyjmowania mleka przez dziecko, które nie zaburzają jego naturalnego odruchu ssania.

Medela w liczbach:

> Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży akcesoriów pomagających karmić naturalnie.
> Ponad 20 lat badań naukowych we współpracy z lekarzami nad składem mleka karmiących matek oraz procesem laktacji.
> Wszystkie produkty Medela są wyrobami medycznymi - spełniają najwyższe kryteria oraz normy jakości, bezpieczeństwa i higieny.
> Ponad 80% szpitali w Polsce używa wyrobów Medela.
> Wszystkie produkty Medela są wytwarzane w Szwajcarii. 


Czy warto karmić piersią oraz jaki laktator kupić ? Te i inne pytania młodej mamy.

Jeśli nie jesteś pewna jakie są korzyści naturalnego karmienia dla Twojego dziecka, nie wiesz jaki rodzaj laktatora kupić bądź zastanawiasz się co jeszcze może Ci się przydać przy kompletowaniu wyprawki dla maluszka koniecznie przeczytaj na początek artykuły "o dobroczynnych skutkach karmienia piersią dla dzieci",  "czym kierować się przy wyborze laktatora?" oraz przejrzyj przewodnik po produktach marki Medela.

Zapraszamy również na stronę producenta gdzie kobiety w ciąży oraz młode mamy znajdą autorskie porady dotyczące karmienia piersią.

Wszystkie produkty z oferty Medela znajdziesz w naszym sklepie online wraz z dodatkowymi informacjami i odnośnikami pomagającymi podjęcie decyzji oraz poradami dla mam.

Młodym mamom udostępniamy "Mini poradnik Medela czyli przydatne rady dotyczące karmienia piersią i laktacji".


Oficjalna strona firmy Medela: www.medela.pl

Nie znaleziono żadnych produktów

Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wyszukać produkty.

Loading...