Lista produktów marki Liqui Moly

Marka Liqui Moly istnieje na polskim rynku wiele lat i z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalna. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta oraz oferowaniu produktów najwyższej jakości utrzymuje swoją ugruntowaną i wypracowaną pozycję rynkową.

Liqui Moly to firma oferująca produkty pomagające pojazdom mechanicznym w prawidłowym, codziennym funkcjonowaniu. W ich szerokiej gamie produktów znajdziemy między innymi: najpopularniejsze oleje silnikowe czy dodatki do olejów, ale także wiele innych.

Należy dodać, że firma Liqui Moly wykonuje swoje produkty z najwyższą starannością, dlatego tak długo utrzymuje się na rynku i jest tak bardzo rozpoznawalną marką z produktami motoryzacyjnymi.

Oleje silnikowe Liqui Moly

Firma Liqui Moly oferuje oleje silnikowe do takich pojazdów jak: samochody osobowe, łodzie, pojazdy zabytkowe, maszyny budowlane, motocykle, skutery, samochody ciężarowe, furgonetki oraz sprzęt rolniczy. Marka jest najbardziej znana ze sprzedaży tychże produktów, których w swojej ofercie ma całą gamę. W sklepie klienci znajdą oleje 4 i 5 litrowe, między innymi: 5W30 TopTec 4200, 5W30 LongLife III 20647, 5W30 Molygen 21225, 5W40 Top Tec 4100 (3701).

Pozostałe produkty marki Liqui Moly

W asortymencie firmy Liqui Moly znajdziemy wiele innych akcesoriów, przydatnych do codziennej pielęgnacji, odnowy i wspomagania każdego pojazdu mechanicznego. Można zaopatrzyć się między innymi w pastę do mycia rąk, ranger do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, dodatki do paliwa, środki do usuwania uszczelek czy środki do ochrony układu wtryskowego.

Nie znaleziono żadnych produktów

Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wyszukać produkty.

Loading...