Liqui Moly

Marka Liqui Moly istnieje na polskim rynku wiele lat i z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawalna. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta oraz oferowaniu produktów najwyższej jakości utrzymuje swoją ugruntowaną i wypracowaną pozycję rynkową.

Liqui Moly to firma oferująca produkty pomagające pojazdom mechanicznym w prawidłowym, codziennym funkcjonowaniu. W ich szerokiej gamie produktów znajdziemy między innymi: najpopularniejsze oleje silnikowe czy dodatki do olejów, ale także wiele innych.

Należy dodać, że firma Liqui Moly wykonuje swoje produkty z najwyższą starannością, dlatego tak długo utrzymuje się na rynku i jest tak bardzo rozpoznawalną marką z produktami motoryzacyjnymi.

Oleje silnikowe Liqui Moly

Firma Liqui Moly oferuje oleje silnikowe do takich pojazdów jak: samochody osobowe, łodzie, pojazdy zabytkowe, maszyny budowlane, motocykle, skutery, samochody ciężarowe, furgonetki oraz sprzęt rolniczy. Marka jest najbardziej znana ze sprzedaży tychże produktów, których w swojej ofercie ma całą gamę. W sklepie klienci znajdą oleje 4 i 5 litrowe, między innymi: 5W30 TopTec 4200, 5W30 LongLife III 20647, 5W30 Molygen 21225, 5W40 Top Tec 4100 (3701).

Pozostałe produkty marki Liqui Moly

W asortymencie firmy Liqui Moly znajdziemy wiele innych akcesoriów, przydatnych do codziennej pielęgnacji, odnowy i wspomagania każdego pojazdu mechanicznego. Można zaopatrzyć się między innymi w pastę do mycia rąk, ranger do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, dodatki do paliwa, środki do usuwania uszczelek czy środki do ochrony układu wtryskowego.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.