Medela dla Mam i Dzieci

Odkryj niezwykłe korzyści płynące z mlekiem matki dla mam i ich dzieci oraz naszą ofertę produktową

Medela – ekspert w dziedzinie karmienia piersią.

Założona w roku 1961 w Szwajcarii Medela stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Firma prowadzi badania nad składem mleka karmiących matek oraz wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie karmienia naturalnego.

Medela promuje również świadomość z korzyści karmienia piersią. Swoją działalność edukacyjną prowadzi w ponad 100 krajach na świecie ciesząc się ogromnym zaufaniem kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Wspiera wszelkie ruchy związane ze zdrowym, naturalnym odżywianiem dziecka i matki przyczyniając się do zmniejszenia śmiertelności wśród noworodków oraz poprawy jakości życia.

Przy produkcji akcesoriów do karmienia przeznaczonych dla młodych mam i ich dzieci uwzględnia naturalne procesy przyjmowania mleka przez dziecko, które nie zaburzają jego naturalnego odruchu ssania.

Medela w liczbach:

  • Ponad 50 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży akcesoriów pomagających karmić naturalnie.
  • Ponad 20 lat badań naukowych we współpracy z lekarzami nad składem mleka karmiących matek oraz procesem laktacji.
  • Wszystkie produkty Medela są wyrobami medycznymi - spełniają najwyższe kryteria oraz normy jakości, bezpieczeństwa i higieny.
  • Ponad 80% szpitali w Polsce używa wyrobów Medela.
  • Wszystkie produkty Medela są wytwarzane w Szwajcarii. 

Promocje

Nowości

Odzież dla karmiących matek

Pielęgnacja piersi

Akcesoria wspomagające karmienie piersią

Czy warto karmić piersią oraz jaki laktator kupić ? Te i inne pytania młodej mamy.

Jeśli nie jesteś pewna jakie są korzyści naturalnego karmienia dla Twojego dziecka, nie wiesz jaki rodzaj laktatora kupić bądź zastanawiasz się co jeszcze może Ci się przydać przy kompletowaniu wyprawki dla maluszka koniecznie przeczytaj na początek artykuły "o dobroczynnych skutkach karmienia piersią dla dzieci",  "czym kierować się przy wyborze laktatora?" oraz przejrzyj przewodnik po produktach marki Medela

Zapraszamy również na stronę producenta gdzie kobiety w ciąży oraz młode mamy znajdą autorskie porady dotyczące karmienia piersią.

Wszystkie produkty z oferty Medela znajdziesz w naszym sklepie online wraz z dodatkowymi informacjami i odnośnikami pomagającymi podjęcie decyzji oraz poradami dla mam.

Młodym mamom udostępniamy "Mini poradnik Medela czyli przydatne rady dotyczące karmienia piersią i laktacji".

Oficjalna strona firmy Medela: www.medela.pl

 

Aplikacja MyMedela

MyMedela pomaga w śledzeniu kluczowych czynności Twojego dziecka, udziela fachowych wskazówek i pomaga w doborze produktów odpowiednich do Twoich potrzeb związanych z karmieniem piersią. MyMedela jest jak dyżur eksperta ds. karmienia piersią przez 24 godziny na dobę.

Śledzenie postępów w karmieniu piersią i odciąganiu pokarmu
Monitoruj swoje sesje karmienia piersią i odciągania pokarmu - a także kontroluj wzrost, wagę, sen i zmiany w pieluszce Twojego dziecka.
Nigdy nie przegapisz żadnej ważnej chwili
Zarządzaj swoimi celami i świętuj swoje osiągnięcia. MyMedela troszczy się o Ciebie, wysyłając pomocne wskazówki i motywacje w oparciu o Twoje unikalne dane i postępy.
Zdobądź pewność siebie w zakresie karmienia piersią
Uzyskaj pomoc w zrozumieniu swoich mocnych stron i określ obszary, nad którymi musisz pracować, aby osiągnąć swoje cele. MyMedela daje Ci spersonalizowane treści, których potrzebujesz, aby skutecznie karmić piersią tak długo, jak długo chcesz.
Znajdź odpowiedni produkt Medela dla swoich potrzeb
Szybko znajdź produkty, których potrzebujesz, aby odnieść sukces dzięki funkcji zakupów z przewodnikiem MyMedela, która sugeruje odpowiednie akcesoria w zależności od tego, gdzie jesteś w swojej podróży karmienia piersią.

Pobierz MyMedelę już teraz!

Ty i Twoje dziecko zasługujecie na to, co najlepsze! Pobierz MyMedelę teraz za darmo i rozpocznij swoją podróż do sukcesu w karmieniu piersią! 

Loading...