Opinie o Nas

Szumisie® Szumiś Lena | Rodzina Słodziaków | Czujnik Snu

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5907637944361
  • Producent: Szumisie®
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 186,00 zł

Szumiś Lena z funkcją Niania, czujnikiem spokojnego snu dziecka oraz systemem non-stop. Zalecana przez pediatrów i psychologów maskotka uspokajająca i antykolkowa dla niemowląt. Emituje biały szum pozwalający dziecku spokojnie zasnąć oraz pozbyć się przykrych dolegliwości związanych z kolką.

Najskuteczniejszy sposób na sen dla naszego dziecka

Maskotka odpowiada za dostarczanie dzieciom takich doznań akustycznych i w takim zakresie, jaki bezpośrednio wpływa na ich poziom relaksacji, ułatwiając wchodzenie w fazę snu oraz jej optymalne utrzymywanie. Emitowane są tzw. szumy o pięciu różnych rodzajach, mogą się one automatycznie wyciszać, bądź utrzymywać nawet przez całą noc, wedle potrzeb dziecka. Czujnik snu kontroluje aktywność dziecka i przystosowuje się do jego trybu życia.

Szumiś Lena to nasza szumisiowa Mama z z rodzinki Słodziakow. Lena wspiera Rodziców przy usypianiu Maluszków. Dzięki aż 5 rodzajom białego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze.

Wymiary: 13 x 31 cm

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Kieszonka na szumiące serce

Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak. Idealna na spacer czy podróż.

 

Zawieszka - gryzak

W zestawie znajduje się również przydatny gryzak dla dziecka, który może posłużyć jako zawieszka do misia lub pluszowego serca.

 

Czujnik snu

Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza, a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

 

Szumienie przez 12 godzin

Funkcja Non-Stop umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

 

Różne rodzaje szumów

Każdy Szumiś wydaje aż 5 rodzajów szumów, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: szum biały, różowy, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

 

Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

 

Bezpieczne od narodzin

Szumisie są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia.
 

Głośność szumu można dostosować do potrzeb każdego dziecka.
 

Solidne wykonanie

Każdy miś jest stworzony z najwyżej jakości, sprawdzonych materiałów.
 

Utrzymanie w czystości

Miś został stworzony z materiałów nadających się do prania w prace. Należy pamiętać o wyjęciu mechanizmu przed praniem.
 

Polski produkt

Wszystkie produkty z Szumisiowej kolekcji zostały wyprodukowane w Polsce. Misie szyte ręcznie w szwalni pod Łowiczem, a mechanizmy produkowane w firmie z Warszawy.

Szumisie® pokochały tysiące maluszków i ich rodziców na całym świecie. Polecają je pediatrzy, psychologowie oraz położne.

Specjaliści o Szumisiach® i białym szumie

Psycholog Magdalena Chorzewska o Szumisiach na metler.pl

„Pomysł z zamieszczeniem dźwięku białego szumu w misiu jest bardzo trafiony. Niemowlaki i noworodki potrzebują przede wszystkim bezpieczeństwa i spokoju. Biały szum pozwoli im na spokojne zasypianie, ponieważ poza imitacją dźwięków znanych dziecku z brzucha mamy, niweluje nadmiar bodźców dźwiękowych z otoczenia.” 

Magdalena Chorzewska - psychoterapeutka CBT, trener rozwoju osobistego


 

Położna Karolina Mossakowska o Szumisiach na metler.pl

„Dźwięk białego szumu przypomina dzieciom odgłosy jakie słyszały w trakcie życia prenatalnego. Dźwięk ten uspokaja i buduje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza wrażenie obecności bliskiej osoby. Szumisie mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka.” 

Karolina Mossakowska  - położna środowiskowo - rodzinna, instruktor szkół rodzenia

 


Położna Karolina Mossakowska o Szumisiach na metler.pl
„Niemowlętom najlepiej służy dudniący, biały szum, ponieważ jest najbliższy dźwiękowi towarzyszący im w łonie matki. Prawidłowy rodzaj białego szumu (puszczanie w trakcie wszystkich drzemek i w nocy) jest kluczem do poprawy jakości snu od dnia narodzin do dnia pierwszych urodzin ... i jeszcze dłużej !
Pamiętaj, że aby niemowlę łatwo zasnęło, a potem długo smacznie spało, biały szum jest konieczny.” 

Dr. Harvey Karp - światowej sławy pediatra i ekspert rozwoju dziecka

 

 

Jak zadbać o zdrowy i spokojny sen dziecka? - Szumisie® w "Pytanie na śniadanie"

Obejrzyj fragment odcinka z Panią Anią Skórzyńską - autorką pomysłu na Szumisie®

Producent: Szumisie