Opinie o Nas

Philips® H4 X-tremeVision +130% | Set

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8727900350241
  • Producent: Philips®
  • zestaw
  • 64,49 zł

Zestaw żarówek halogenowych do samochodu marki Philips®. Do 130% większa jasność oraz wyjątkowo długa wiązka światła. Typ oświetlenia: główne. Rodzaj opakowania: S2 - 100% hermetyczne. Kod produktu: 12342XV+S2

Bezpieczna jazda z lampą do auta Philips X-tremeVision

Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zapewnia większą o 130% jasność oraz niezwykle długą wiązkę światła.

Znacznie bielsze światło wpływa na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest znacznie bielsze od światła emitowanego przez standardowe żarówki samochodowe. Opatentowana technologia Gradient CoatingTM firmy Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można cieszyć się jaśniejszym oświetleniem oraz większym komfortem podczas jazdy nocą.

Żarówka samochodowa Philips X-tremeVision +130% więcej światła

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zmniejsza widoczność i bezpieczeństwo — zarówno Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie przez dłuższy czas niż w przypadku innych źródeł światła o wysokiej wydajności.

Lampa samochodowa Philips X-tremeVision +130% więcej światła

Wydajność oznacza większą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision zostały opracowane z myślą o doskonałej wydajności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To znacznie więcej niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego zwiększoną ilość światła. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności większej nawet do 130%

Doskonałe oświetlenie jest szczególnie ważne w przypadku większych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision poprawiają widoczność nawet do 130% w stosunku do standardowych żarówek samochodowych. Dzięki temu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej niż w przypadku zastosowania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

 

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające doskonałą wydajność

Zoptymalizowana, precyzyjna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV — żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o doskonałej widoczności i maksymalnej wydajności.

 

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to bez wątpienia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny certyfikat ECE.

Bezpieczna jazda z żarówką Philips X-tremeVision

Wyjątkowa jakość i wydajność wiązki światła

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową sprawia, że żarówki Philips X-tremeVision zapewniają wiązkę światła o jednej z najwyższych wydajności w segmencie oświetlenia halogenowego.

 

Doskonały kontrast zapewnia komfortową jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (dostępnych w wersjach H1, H4 i H7) zapewnia lepszą ostrość widzenia i pozwala dostrzec kontrast z dużej odległości. Dzięki temu jazda po zmroku jest bardziej komfortowa i bezpieczniejsza.

Specyfikacja

Typ produktu Oświetlenie główne
Zastosowanie
  • Światła drogowe
  • Światła krótkie
Rodzaj źródła światła H4
Technologia Halogen
Seria X-tremeVision
Temperatura do 3700 K
Lumeny 1650 ±15% / 1000 ±15% lm
Żywotność 450 h
Normy Homologacja ECE
Podstawa P43t-38
Napięcie 12 V
Moc 60 / 55 W
Wpis zamówienia 12342XV+S2
Kod zamówienia 35024128
Opakowanie S2 - hermetyczne

Jaka żarówka Philips pasuje do mojego auta?

 

Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube

Producent: Philips
Typ: H4