Ariel Color kapsułki do prania 3w1 |...

Ariel Color kapsułki do prania 3w1 | 42 szt.

42,99 zł
Brutto

Ariel Color 3w1 kapsułki do prania ulegają całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne technologie, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam.

Ariel Color kapsułki do prania 3w1 | 42 szt. 

Wyjątkowa moc piorąca w jednej małej kapsułce. Kapsułki do prania Ariel 3 w 1 mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne technologie, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3 w 1 to najlepszy środek piorący Ariel w płynnej formie, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących. Pomaga zachować żywe kolory tkanin. W przeciwieństwie do proszku, kapsułki do prania Ariel nie pozostawiają osadu na ubraniach. Są bardzo łatwe w użyciu, nie trzeba nic odmierzać, wystarczy wrzucić kapsułkę do bębna pralki.

Pierze, usuwa plamy i nadaje tkaninom blask
 Zapewnia doskonałe efekty prania, nawet w trudnych warunkach
 Doskonałe efekty prania nawet w 30°C
 Łatwe w użyciu: bez potrzeby odmierzania i wlewania detergentu
 opakowanie starczy na aż 42 prania.

Marka
Ariel
Ari-1
18 Przedmioty
Nowy produkt
Brak Opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.