Szumisie® Szumiś Matt | Rodzina...

Szumisie® Szumiś Matt | Rodzina Bystrzaków

129,00 zł
Brutto

Matt, syn rodziny Bystrzaków, gotów jest na poznanie całego świata! Jego pierwszy celem jest zaprzyjaźnienie się z każdym maluszkiem. Matt jest specjalistą od zabaw, przytulania oraz pomocy w zasypianiu dzieciom. 


ssl-ikona-home-123.png Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL


dostawa-ikona-123123.png Darmowa dostawa od 500 zł

Czas realizacji: 1-2 dni + wysyłka


opinie-ikona1-231.png

Zaufanie

99% Pozytywnych opinii


 

Najskuteczniejszy sposób na sen dla naszego dziecka

Maskotka odpowiada za dostarczanie dzieciom takich doznań akustycznych i w takim zakresie, jaki bezpośrednio wpływa na ich poziom relaksacji, ułatwiając wchodzenie w fazę snu oraz jej optymalne utrzymywanie. Emitowane są tzw. szumy o pięciu różnych rodzajach, mogą się one automatycznie wyciszać, bądź utrzymywać nawet przez całą noc, wedle potrzeb dziecka.

 

Szumiś Matt to synek z rodziny Bystrzaków. Dzięki aż 5 rodzajom białego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Jest też doskonałą przytulanką do snu. W czasie drzemek Maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. Sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze dzięki wygodnej zawieszce-gryzakowi. Zawieszka pozwoli na przymocowanie Szumisia przy wózku, foteliku, łóżeczku czy kołysce.

Wymiary: 13 x 24 cm

 

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Zawieszka - gryzak

 

W zestawie znajduje się również przydatny gryzak dla dziecka, który może posłużyć jako zawieszka do misia lub pluszowego serca.

 

Różne rodzaje szumów

 

Każdy Szumiś wydaje aż 5 rodzajów szumów, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: szum biały, różowy, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem

 

Prosta obsługa

 

Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

 

Bezpieczne od narodzin

 
Szumisie są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia.
 

Regulacja poziomu głośności

 
Głośność szumu można dostosować do potrzeb każdego dziecka.
 

Solidne wykonanie

 
Każdy miś jest stworzony z najwyżej jakości, sprawdzonych materiałów.
 

Utrzymanie w czystości

 

Miś został stworzony z materiałów nadających się do prania w prace. Należy pamiętać o wyjęciu mechanizmu przed praniem.
 

Polski produkt

 

Wszystkie produkty z Szumisiowej kolekcji zostały wyprodukowane w Polsce. Misie szyte ręcznie w szwalni pod Łowiczem, a mechanizmy produkowane w firmie z Warszawy.
 

Szumisie® pokochały tysiące maluszków i ich rodziców na całym świecie. Polecają je pediatrzy, psychologowie oraz położne.

 


Specjaliści o Szumisiach® i białym szumie

 

„Pomysł z zamieszczeniem dźwięku białego szumu w misiu jest bardzo trafiony. Niemowlaki i noworodki potrzebują przede wszystkim bezpieczeństwa i spokoju. Biały szum pozwoli im na spokojne zasypianie, ponieważ poza imitacją dźwięków znanych dziecku z brzucha mamy, niweluje nadmiar bodźców dźwiękowych z otoczenia.” 

Magdalena Chorzewska - psychoterapeutka CBT, trener rozwoju osobistego


 

 

„Dźwięk białego szumu przypomina dzieciom odgłosy jakie słyszały w trakcie życia prenatalnego. Dźwięk ten uspokaja i buduje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza wrażenie obecności bliskiej osoby. Szumisie mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka.” 

Karolina Mossakowska  - położna środowiskowo - rodzinna, instruktor szkół rodzenia

 


„Niemowlętom najlepiej służy dudniący, biały szum, ponieważ jest najbliższy dźwiękowi towarzyszący im w łonie matki. Prawidłowy rodzaj białego szumu (puszczanie w trakcie wszystkich drzemek i w nocy) jest kluczem do poprawy jakości snu od dnia narodzin do dnia pierwszych urodzin ... i jeszcze dłużej !
Pamiętaj, że aby niemowlę łatwo zasnęło, a potem długo smacznie spało, biały szum jest konieczny.” 

Dr. Harvey Karp - światowej sławy pediatra i ekspert rozwoju dziecka

Powiązane Produkty

Produkty Powiązane Według Marki

Marka
Szumisie
Szu-11
9 Przedmioty
Nowy produkt
Brak Opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.