Szumisie Szumiś Matt | Rodzina Bystrzaków

Szumisie Szumiś Matt | Rodzina Bystrzaków

129,00 zł
Brutto
Stan zapasów: Bardzo niski
Ostatnie 9 pozycji

Matt, syn rodziny Bystrzaków, gotów jest na poznanie całego świata! Jego pierwszy celem jest zaprzyjaźnienie się z każdym maluszkiem. Matt jest specjalistą od zabaw, przytulania oraz pomocy w zasypianiu dzieciom. 

Average votes for this product
0 / 5
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

miś ikona

Matt z rodziny Bystrzaków wspaniale uspokoi i ukołysze maluszka do snu. Dostarczy mu takich doznań akustycznych i w takim zakresie, by zrelaksować maleństwo. Ułatwi mu wejście w fazę snu i odpowiednio ją zoptymalizuje. Emituje szumy dopasowane do potrzeb dziecka.

Niezawodne szumisie bystrzaki

Maskotki z rodziny Bystrzaków emitują aż 5 rodzajów szumu: biały, różowy, padającego deszczu, wód płodowych z bijącym serduszkiem oraz padającego deszczu. Pozwalają maluszkowi wyciszyć się i uspokoić. Ułatwiają zasypianie. Szumisie Bystrzaki wykonane są z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów. Sprawdzą się doskonale w czasie zabawy, spacerów, czy wizyt u lekarza. Mają wygodną zawieszkę-gryzak. Możesz więc przymocować maskotkę do kołyski, wózka, fotelika albo łóżeczka. Pamiętaj, że do pełnego działania potrzebuje trzech baterii AAA. Dlatego zawsze miej je przy sobie. Szumisie Bystrzaki dają dziecku poczucie bezpieczeństwa. Pomagają mu spokojnie zasnąć. Generują szumy przypominające maleństwu dźwiękowi, które słyszało, gdy było jeszcze w brzuszku mamy. Jeśli więc nie możesz uspokoić maluszka, warto dać mu Szumisia.

Kojący przyjaciel każdego maluszka

Szumisie Bystrzaki zawierają nowoczesny system non-stop. Dlatego mogą działać nawet 12 godzin. Po 60 minutach zaczną się automatycznie powoli wyciszać. Dzięki temu nie wybudzą gwałtownie maleństwa. Są bezpieczną formą wsparcia. Czuwają nad maluszkiem i włączą się, gdy zacznie płakać albo się ruszać. Jeśli wprowadzisz je do domowych rytuałach, będą kojarzyć się dziecku z nocnym odpoczynkiem.

Szumiś Matt jest wyposażony w mechanizm podstawowy. Obsługuje się go jednym przyciskiem. To specjalista od przytulania i zabawy. Podobnie jak tata, ma spodnie i elegancką apaszkę. Można regulować jego głośność. Jest bezpieczny od pierwszych dni maluszka. Maskotki mają jeszcze jedno udogodnienie. Doczepiona do nich zawieszka-gryzak przyda się podczas ząbkowania. Szumisie Bystrzaki możesz prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Pamiętaj jedynie, by wyjąć mechanizm szumiący. Wykonane są z bezpiecznych, atestowanych materiałów.

Wymiary: 13 x 24 cm 

UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

gryzak - ikona

Zawieszka - gryzak

W zestawie znajduje się również przydatny gryzak dla dziecka, który może posłużyć jako zawieszka do misia lub pluszowego serca.

5 rodzajów ikona

Różne rodzaje szumów

Każdy Szumiś wydaje aż 5 rodzajów szumów, żeby lepiej dopasować się do potrzeb maluszków: szum biały, różowy, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem

obsługa - ikona

Prosta obsługa

Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

0+ ikona

Bezpieczne od narodzin

Szumisie są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia.
dźwięk ikona

Regulacja poziomu głośności

Głośność szumu można dostosować do potrzeb każdego dziecka.
wykonanie ikona

Solidne wykonanie

Każdy miś jest stworzony z najwyżej jakości, sprawdzonych materiałów.
pranie ikona

Utrzymanie w czystości

Miś został stworzony z materiałów nadających się do prania w prace. Należy pamiętać o wyjęciu mechanizmu przed praniem.
polski produkt ikona

Polski produkt

Wszystkie produkty z Szumisiowej kolekcji zostały wyprodukowane w Polsce. Misie szyte ręcznie w szwalni pod Łowiczem, a mechanizmy produkowane w firmie z Warszawy.

Szumisie pokochały tysiące maluszków i ich rodziców na całym świecie. Polecają je pediatrzy, psychologowie oraz położne.

wyróżnienia ikona

Specjaliści o Szumisiach i białym szumie

ekspert - ikona 1

„Pomysł z zamieszczeniem dźwięku białego szumu w misiu jest bardzo trafiony. Niemowlaki i noworodki potrzebują przede wszystkim bezpieczeństwa i spokoju. Biały szum pozwoli im na spokojne zasypianie, ponieważ poza imitacją dźwięków znanych dziecku z brzucha mamy, niweluje nadmiar bodźców dźwiękowych z otoczenia.” 

Magdalena Chorzewska - psychoterapeutka CBT, trener rozwoju osobistego

ekspert - ikona 2

„Dźwięk białego szumu przypomina dzieciom odgłosy jakie słyszały w trakcie życia prenatalnego. Dźwięk ten uspokaja i buduje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza wrażenie obecności bliskiej osoby. Szumisie mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka.” 

Karolina Mossakowska  - położna środowiskowo - rodzinna, instruktor szkół rodzenia

ekspert - ikona 3

„Niemowlętom najlepiej służy dudniący, biały szum, ponieważ jest najbliższy dźwiękowi towarzyszący im w łonie matki. Prawidłowy rodzaj białego szumu (puszczanie w trakcie wszystkich drzemek i w nocy) jest kluczem do poprawy jakości snu od dnia narodzin do dnia pierwszych urodzin ... i jeszcze dłużej !
Pamiętaj, że aby niemowlę łatwo zasnęło, a potem długo smacznie spało, biały szum jest konieczny.” 

Dr. Harvey Karp - światowej sławy pediatra i ekspert rozwoju dziecka

aplikacja szumisie ikona

Aplikacja mobilna

Aplikacja Szumisie służy do obsługi szumiącego serca Szumisia. Łączy się z Misiem przy pomocy bluetooth. Pozwala na szybki i intuicyjny wybór wszystkich ustawień mechanizmu szumiącego.

Aplikacja umożliwia również wykorzystanie „Czujnika Snu”, który czuwa nad snem dziecka. Nawet gdy mechanizm szumiący jest wyłączony, Szumiś w trybie czuwania nadal będzie aktywny i uruchomi alarm na telefonie/tablecie rodzica, kiedy dziecko przebudzi się i zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas.

Aplikacja pozwala również na monitorowanie stanu naładowania baterii w mechanizmie szumiącym.

app store ikona
google play ikona

Powiązane Produkty

Marka
Szumisie
44316
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.