Laktator Elektryczny 2-fazowy Medela Swing™ + Calma™
Laktator Elektryczny Calma 2-fazowy Medela Swing
Medela Swing Laktator Elektryczny 2-fazowy Calma
Medela Laktator Elektryczny 2-fazowy Calma Swing
Laktator Elektryczny 2-fazowy Medela Swing™ + Calma™
Laktator Elektryczny Calma 2-fazowy Medela Swing
Medela Swing Laktator Elektryczny 2-fazowy Calma
Medela Laktator Elektryczny 2-fazowy Calma Swing

Laktator Elektryczny 2-fazowy Medela Swing + Calma

Obecnie brak na stanie
468,99 zł
Brutto
Stan zapasów: Z zapasów
Z zapasów
Marka: Medela
Typ produktu: Laktator
Pojemność butelek: 150 ml
Zasilanie: sieciowo-bateryjne

Zobacz pełny opis arrow_downward


Average votes for this product
0 / 5
Average: 0 / 5
Based on 0 customers advices.
 

Laktator Medela Swing™ - najpopularniejszy, pojedynczy laktator elektryczny na świecie

Laktator Medela Swing to urządzenie pomagające karmiącej mamie w powrocie do aktywności zawodowej, przy jednoczesnym kontynuowaniu żywienia dziecka własnym pokarmem. Laktator jest prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu w czystości. Składa się z 5 głównych części. Przy pomocy klipsa można go przyczepić do paska, zawiesić na szyi, czy umieścić w kieszeni. Ma też inne zalety, które gwarantują komfort użytkowania.

Technologia dwufazowa – co to jest?

Laktator Medela Swing to lekki, wygodny w obsłudze i bardzo popularny na całym świecie laktator elektryczny. Medela zastosowała w nim unikalną technologię dwufazową, dzięki której możliwe jest skrócenie czasu odciągania pokarmu. Laktator Medela Swing przychodzi z pomocą mamom, które nie mając problemów z laktacją zmuszone są odciągać pokarm ze względów zdrowotnych. Technologia dwufazowa, którą wykorzystuje laktator polega na naśladowaniu naturalnego odruchu ssania dziecka: fazę stymulacji i fazę ekspresji. Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest odciąganie większej ilości pokarmu w krótszym czasie.

Dodatki – komfort użytkowania, zadowolenie mamy i maleństwa

W zestawie oprócz samego laktatora znajdują się: butelka Calma, która stanowi część samego laktatora; smoczek, nie zaburzający odruchu ssania; wkładki laktacyjne, podstawka pod butelkę oraz torba. Laktator dwufazowy Medela zasilany jest sieciowo przy pomocy dołączonej do zestawu ładowarki lub czterech baterii. Calma to unikatowe rozwiązanie naśladujące proces naturalnego ssania piersi przez dziecko. Nie zaburza naturalnego rytmu oddychania a dziecko, podobnie jak w przypadku karmienia piersią musi wytworzyć podciśnienie podczas ssania, tak aby zapoczątkować laktację. Calma nie powoduje u dziecka gwałtownej zmiany nawyków przy pobieraniu pokarmu jak w przypadku naprzemiennego karmienia – raz piersią, raz butelką.

Laktator elektryczny Medela pozwala na regulację siły odciągania pokarmu. Każda mama może dostosować moc pobierania pokarmu do swoich preferencji. Ma także możliwość dopasowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki. W zestawie znajduje się standardowy lejek o średnicy 24 mm, ale każda mama po zmierzeniu średnicy swojej brodawki, może dopasować do niej odpowiedni rozmiar lejka. W sprzedaży dostępne są rozmiary: 21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm. Laktator elektryczny Medela ma jeszcze jedną ważną zaletę. Jest bardzo cichy. Bez obaw można z niego korzystać w miejscach publicznych.

Zawartość zestawu:

 • laktator,
 • butelka,
 • smoczek,
 • wkładki laktacyjne,
 • podstawka pod butelkę,
 • torba na laktator

Korzyści stosowania laktatora Medela Swing™

 • Supernowoczesny, elektryczny laktator zasilany sieciowo (ładowarka) lub bateriami (4 x AA).
 • W skład zestawu wchodzi smoczek do butelki Calma, który jest przyjazny dla oddychania dziecka, nie zaburza odruchu ssania.
 • Praktyczny i wygodny. Mleko jest odciągane od razu do butelki - po zamontowaniu smoczka Calma mamy gotowy zestaw do karmienia.
 • Regulacja siły odciągania - dopasuj moc pobierania pokarmu do swoich preferencji.
 • Nie zawiera szkodliwego BPA.
 • PersonalFit - możliwość dostosowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki.
 • Prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu czystości - składa się tylko z 5 głównych elementów.
 • Poręczny i praktyczny - można go przypiąć do paska (klips mocujący w zestawie), zawiesić na szyi, zamontować w kieszeni.
 • Wygodny i ergonomiczny - bez problemu można go obsługiwać jedną ręką.
 • Mobilny - kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga umożliwiają wygodne przenoszenie.
 • Solidny i wytrzymały na warunki zewnętrzne.
 • Jest bardzo cichy - w miejscach publicznych zapewnia dyskrecję bezgłośną pracą.

Nowatorskie technologie zastosowane w laktatorze Medela Swing™

2-Phase Expression

2-Phase Expression (odciąganie dwufazowe) imituje naturalny odruch ssania przez dziecko piersi matki. W trakcie badań Medela odkryła, że istnieją dwa etapy pobierania pokarmu przez dziecko: faza stymulacji i faza ekspresji. 

Opracowanie i zastosowanie technologi dwufazowej w laktatorach Medela powoduje, że mama odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie.

Calma

Calma to wyjątkowe rozwiązanie naśladujące proces naturalnego ssania piersi przez dziecko. Nie zaburza naturalnego rytmu oddychania a dziecko - podobnie jak w przypadku karmienia piersią musi wytworzyć podciśnienie podczas ssania, tak aby zapoczątkować laktację. Calma nie powoduje u dziecka gwałtownej zmiany nawyków przy pobieraniu pokarmu jak w przypadku naprzemiennego karmienia raz piersią, raz butelką. 

Medela PersonalFit™

Medela PersonalFit™ - sprawdź jaka jest średnica Twojej brodawki i dopasuj do niej odpowiedni rozmiar lejka. Laktatory Medela mają możliwość wymiany końcówki laktatora (lejka) co zapewnia komfortowe i bezbolesne odciąganie mleka. W każdym zestawie znajduje się standardowy rozmiar o średnicy 24 mm. W sprzedaży dostępne są również rozmiary: 21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm.

BPA Free

BPA Free (nie zawiera bisfenolu A). Wszystkie produkty Medela, mające styczność z mlekiem matki są pozbawione domieszek tego szkodliwego związku. Gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny przy odciąganiu i przechowywaniu mleka.

Medela Swing™ - Instrukcja użycia, montaż, czyszczenie. Filmy wideo

Instrukcja obsługi laktatora Swing firmy Medela

Instrukcja czyszczenia akcesoriów do odciągania pokarmu i karmienia piersią

Odciąganie pokarmu przy użyciu laktatorów Medela

Medela - Jak prawidłowo dobrać rozmiar lejka?

Medela - Odciąganie 2-fazowe - naturalny tryb ssania dziecka

Medela - Jak prawidłowo dobrać rozmiar lejka?

Powiązane Produkty

Marka
Medela
Rodzaj Produktu
Laktator Elektryczny
030.0041
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.