Rayovac® Extra™ Advanced 13 Active...
Rayovac® Extra™ Advanced 13 Active...

Rayovac® Extra™ Advanced 13 Active Core - Baterie do Aparatów Słuchowych | 60 szt.

61,00 zł
Brutto

Baterie słuchowe Rayovac® Extra Advanced 13 w najnowszej technologii Active Core to - dzięki nowej, ulepszonej formule - żywotność 11 dni+, długa data przydatności, 0% rtęci oraz lepsza wydajność w skrajnych temperaturach. 6, 30, 60 lub 120 szt.

Model Baterii:

 10 312 675 675+

Ilość

Baterie słuchowe 13 Rayovac® Extra Advanced w technologi Active Core

Najwyższej jakości i najnowsze baterie do aparatów słuchowych w technologii Active Core, opracowane z myślą o urządzeniach najnowszej generacji.

Baterie Extra Advanced 13 Active Core to wydajne baterie pracujące w dużym zakresie temperatur przez ponad 12 dni.

WAŻNE: Po odklejeniu zaślepki należy odczekać 60 sekund zanim umiejscowi się baterię w urządzeniu słuchowym. Jest to czas potrzebny baterii do wejścia w reakcję z powietrzem i jej poprawnego aktywowania!

 

Technologia Active Core 2018 - większa pojemność i czas pracy baterii

Wraz z rozwojem aparatów słuchowych, które zawierają coraz bardziej wyrafinowane i zaawansowane funkcje, baterie do aparatów słuchowych muszą również ewoluować, aby sprostać wymaganiom zwiększonej mocy i dłuższej żywotności stawianym przez konsumentów. Opracowana przez Rayovac technologia ActiveCore zapewnia długi czas działania, wydajność i niezawodność w każdych warunkach środowiskowych.

Opracowana w Instytucie Spectrum Brands Institute of Design and Technology, technologia Active Core to trzy kluczowe elementy:

     > Zoptymalizowana formuła zwiększa pojemność baterii
     > Zaawansowana anoda zapewnia dłuższy czas pracy baterii
     > Dokładne uszczelnienie poprawia stabilność baterii i jej wytrzymałość (np. w niskich temperaturach)

 

Nowe, wygodne i wytrzymałe opakowanie Extra Premium

Nowe, zoptymalizowane i innowacyjne opakowanie baterii Rayovac® przynieść Ci jeszcze więcej korzyści.

Dłuższe, skierowane do przodu uchwyty (zaślepki) ułatwiają wyjmowanie i przenoszenie baterii. Poszczególne rodzaje baterii rozróżnione są kolorem uchwytów. Nowa tarcza (osłona) została idealnie dopasowana kształtem do baterii i uchwytów, dzięki czemu każda bateria jest bezpieczna, a jej wyjęcie nie sprawia kłopotu.

Ponadto na opakowanie baterii z serii Extra Premium składa się też dopracowany, powiększony blister. Jest grubszy i bardziej wytrzymały, a przez to wygodniejszy w użyciu. Rayovac® wzmocnił także opakowania zbiorcze, by baterie były lepiej zabezpieczone w czasie transportu i podczas magazynowania.


Specyfikacje:

Rodzaj: bateria cynkowo - powietrzna (zinc air)
Żywotność: 11+ dni pracy lub 145 godzin
Data ważności: do 2021 roku
Bez rtęci: Hg 0%
Napięcie nominalne: 1,45 V
Zakres temperatur: -10°C do +50°C
Model: 13, PR48
Inne oznaczenia: B0134, B26PA, AC13E, PR48, HA13, 13AU
Rodzaj opakowania: Blister
Ilość: 6 szt.


Co koniecznie trzeba wiedzieć o bateriach słuchowych?

Jak poprawnie aktywować baterię słuchową? Jak przechowywać baterie do aparatów słuchowych? Jakie czynniki wpływają na żywotność baterii i jak ją wydłużyć? Jak powinno się pozbywać zużytych baterii? - odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w artykule na naszym blogu:

Baterie do aparatów słuchowych - przewodnik i poradnik Rayovac oraz na oficjalnej stronie Rayovac Polska (informacje o produktach, porady odnośnie użytkowania itp.

Powiązane Produkty

Produkty Powiązane Według Marki

Marka
Rayovac
R13-3
95 Przedmioty
Nowy produkt
96126974
96126974
Brak Opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.