Fairy Platinum Plus Lemon kapsułki do...

Fairy Platinum Plus Lemon kapsułki do zmywarki | 37 szt.

100,00 zł
Brutto

Kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Plus All In One - Neutralizują nieprzyjemne zapachy w zmywarce ponadto skutecznie usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia oraz tłuszcz.

Fairy Platinum Plus All In One - usuwa najtrudniejsze zabrudzenia i tłuszcz 37 szt.

Fairy Platinum Plus idealnie nadaje się do zmywarki. Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia i tłuszcz, a naczynia zawsze są czyste i lśniące, ponadto neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Szybko się rozpuszczają, a co za tym idzie, wpływa to na ich skuteczne działanie!

Każda z kapsułek posiada przegrody, a w nich różne składniki czyszczące. Proszek w kapsułce Fairy Platinum Plus zawiera skutecznie działające enzymy, które usuwają najbardziej dokuczliwe zabrudzenia z naczyń jak: zaschnięte jedzenie bądź tłuszcze, a także tłuszcz z filtra i rur odpływowych zmywarki. Ponadto kapsułki posiadają rolę soli i funkcję ochrony szkła  i srebra, wspomagają płukanie naczyń oraz nabłyszczania. Technologia Anti-Dul sprawia, że zgromadzony z czasem osad na naczyniach zostaje usunięty i przywraca naczyniom ich pierwotny blask.

Sposób ich użycia: umieścić kapsułkę w szufladce dozownika zmywarki. Nie dotykać kapsułek wilgotnymi rękami, nie rozrywać i nie przebijać komór kapsułki. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

W opakowaniu: 37 kapsułek.

Powiązane Produkty

Produkty Powiązane Według Marki

Marka
Fairy
F-4
97 Przedmioty
Nowy produkt
Brak Opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.