• -50%
Vileda Actifibre - Uniwersalna...
Vileda Actifibre - Uniwersalna...
Vileda Actifibre - Uniwersalna...
Vileda Actifibre - Uniwersalna...
Vileda Actifibre - Uniwersalna...

Vileda Actifibre - Uniwersalna Ściereczka z Aktywnej Mikrofibry

6,00 zł 12,00 zł -50%
Brutto
Pozostały czas

Ściereczka z mikrofibry najnowszej generacji Vileda® Actifibre. Przeznaczona do czyszczenia każdej powierzchni w Twoim domu. Uniwersalne zastosowanie.

Wymiary: 29 x 29 cm

Vileda® Actifibre - ściereczka do czyszczenia z aktywnej mikrofibry

Ściereczka uniwersalna z mikrofibry najnowszej generacji. Nadaje się do czyszczenia, mycia, przecierania lub sprzątania dosłownie każdej powierzchni nawet bez użycia środków z arsenału chemii gospodarczej. Ma doskonałą absorpcję cieczy (100 ml) - bardzo dobrze wchłania rozlaną wodę lub płyn. Idealnie czyści nie pozostawiając smug i zacieków.

Czysta i sucha powierzchnia już po jednym przetarciu

Unikalna warstwa PVA sprawia, że Actifibre znakomicie pochłania i zatrzymuje w sobie wodę. Przecierana powierzchnia nie tylko jest idealnie czysta, ale też sucha i wolna od smug i zacieków.

 

Świetne pochłanianie cieczy

Ściereczka posiada wyjątkową zdolność absorpcji cieczy do 100 ml. Usuwa uporczywe zabrudzenia bez detergentów. Bardzo przyjemna w dotyku nie fałduje się i nie wyślizguje się z dłoni. W prosty sposób można wypłukać brud ze ściereczki. Zapewnia długotrwałą świeżość i czystość.

Powiązane Produkty

Produkty Powiązane Według Marki

Marka
Vileda
V-11
839 Przedmioty
Nowy produkt
Brak Opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.