Neno Bueno Bezprzewodowy Laktator...

Neno Bueno Bezprzewodowy Laktator Elektryczny

Obecnie brak na stanie
399,00 zł
Brutto
Stan zapasów: Z zapasów
Z zapasów

Kolor : Wielokolorowy

Informacje dodatkowe : Nie zawiera BPA, regulacja siły ssania

Elementy zestawu : Butelka ,laktator ,pojemnik na mleko ,smoczek

Zasilanie : sieciowe

Kod producenta: NEN-MAM-LK005

Average votes for this product
0 / 5
Average: 0 / 5
Based on 0 customers advices.
 

Podwójny dwufazowy bezprzewodowy laktator elektryczny Neno Bueno

Neno Bueno to nowy model z serii Premium. Bueno to podwójny laktator elektroniczny, który posiada 4-fazową funkcjonalność smart, intuicyjny panel dotykowy oraz 9 poziomów odprowadzania pokarmu. Ten laktator to nie tylko najwyższa jakość wykonania i pełna funkcjonalność, ale także niesamowity design nawiązujący do najnowszych trendów.

 

Droga Mamo!

Jako nowoczesna kobieta łączysz aspiracje z rodzicielstwem. Dlatego zaprojektowaliśmy Neno Bueno mając na uwadze wszystkieTwoje potrzeby. Ten bezprzewodowy, podwójny laktator zostałzaprojektowany tak, aby pasował do Twojego codziennego trybużycia.

Podwójna lub pojedyncza

Neno Bueno daje Ci możliwość korzystania z funkcji podwójnegolaktatora, ale może być również używany jako pojedynczy laktatordo odciągania pokarmu w zależności od Twoich potrzeb, zapewniającCi spokój, wygodę i komfort.

 

Akcesoria i części zamienne

Wszystkie akcesoria i części zamienne Neno zostały zaprojektowanetak, aby były w 100% kompatybilne z naszą gamą laktatorów. ZestawNeno Bueno zawiera dwie pojedyncze butelki o pojemności 180 ml,które można wymienić na butelki o pojemności 150, 240, a nawet 300ml. Możesz również kupić dowolne części zamienne, takie jak lejki,rurki, membrany i zaworki

 

Butelki premium

Nasz najnowszy laktator został wyposażony w dwie butelki opojemności 180 ml z naszej oferty asortymentu premium i jest w 100% wolny od BPA. Butelki są wykonane z PPSU, co zapewnia imwyższą odporność na temperaturę i 

Dopasowanie

Laktator Bueno jest w 100% kompatybilny ze wszystkimi produktamimarki Neno, dzięki czemu z łatwością możesz łączyć go np. zbutelkami Neno i woreczkami do mrożenia pokarmu.

Pod opieką

Marka Neno jest najczęściej rekomendowana przez mamy, położne idoradców laktacyjnych. Nasze produkty dedykowane są młodymrodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość zkażdej chwili ze swoją pociechą.

Delikatny silikon

Lejki laktatora Neno Bueno są ergonomiczne i przyjemne dla skóry,a przy tym posiadają delikatny, transparenty wzorek nadający impięknego, kobiecego wyglądu. Lejek jest wykonany z materiałówwysokiej jakości, które są bezpieczne dla zdrowia mamy i jejdziecka.

Liczy się wnętrze

Niewielkie rozmiary i lekka bateria ze stacją pompującą zapewniajądo czterech 30-minutowych sesji odciągania pokarmu na jednymładowaniu. Czytelny wyświetlacz na wierzchu urządzenia pozwala nałatwą regulację 9 stopni odciągania pokarmu lub 5 stopnistymulacji. Dzięki nowoczesnej technologii laktator Neno Buenozapamiętuje ostatnie ustawienie i następnym razem włączy się zTwoją ulubioną siłą i rytmem ssania. Z łatwością ustawisz na nimswoje preferencje, a także w prosty sposób zmienisz podwójnylaktator w pojedynczy. Czas na spersonalizowany komfort z NenoBueno.

Zabierz go wszędzie

Dzięki wbudowanej baterii Neno Bueno jest w 100% przenośne. Pełneładowanie baterii trwa do dwóch godzin i wystarcza na cztery 30-minutowe sesje odciągania pokarmu, dzięki czemu idealnie nadajesię do użytku w domu, jak i na zewnątrz. Ładuje się za pomocąkabla USB-C, który można podłączyć do zewnętrznego źródłazasilania w celu ładowania, w tym przenośnych power banków

Dwa tryby pracy – dwufazowy

Tryb stymulacji

Przy trybie stymulacji urządzenie pompujące będzie wykonywałointensywne i płytkie ruchy. Ten tryb jest odpowiedzialny zastymulowanie gruczołów mlecznych w piersiach, aby polepszyćprzepływ mleka z piersi.

Tryb głębokiego odciągania

Długie i głębokie ruchy zapewniają wydajny pobór pokarmu.

Idealnie dobrany do Twoich potrzeb

Neno Bueno daje Ci możliwość personalizacji ustawień. Trybstymulacji posiada 5 poziomów regulacji siły ssania, a trybgłębokiego odciągania aż 9! Dzięki temu możesz indywidualniedostosować pracę laktatora, który zapamiętuje Twoje ustawienia.

Inteligentna technologia

Neno Bueno zapobiega cofaniu się mleka podczas odciągania pokarmu.Dzięki temu odciągane mleko wędruje przez lejek i zawórbezpośrednio do butelki. Pozwala to zachować higienę oraz świeżośćmleka.

Powiązane Produkty

Neno - bueno
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.