• -10,00 zł
Liqui Moly CeraTec - Dodatek do Oleju...

Liqui Moly CeraTec - Dodatek do Oleju Silnikowego | 300 ml

3 Opinii
58,00 zł 68,00 zł -10,00 zł
Brutto
Pozostały czas

Cera tec zapewnia ochronę silnika przed tarciem do 50 000 km. 300 ml wystarcza na 5 l oleju. Nadaje się do wymieszania z każdym olejem silnikowym.


ssl-ikona-home-123.png Bezpieczne zakupy

Dzięki szyfrowaniu SSL


dostawa-ikona-123123.png Darmowa dostawa od 500 zł

Czas realizacji: 1-2 dni + wysyłka


opinie-ikona1-231.png

Zaufanie

99% Pozytywnych opinii


 

Informacje o Liqui Moly CeraTec

Liqui Moly CeraTec - Skuteczny Dodatek do Oleju Napędowego

CeraTec jest nowoczesnym dodatkiem opartym na mikro cząsteczkach stałego modyfikatora tarcia oraz na chemicznie aktywnym związku. CeraTec oferuje wysoką stabilność cieplną i mechaniczną, zapewniając doskonałe smarowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Redukuje hałas zarówno silnika jak i przekładni. Dzięki oszczędności energii silnik zużywa mniej paliwa a co za tym idzie wydziela mniej substancji szkodliwych dla środowiska.

Cera Tec reaguje bezpośrednio z powierzchnią metalową i chroni Twój silnik przez 50 000 km – nawet, jeśli w tym czasie kilka krotnie wymienisz olej.

Jak działa Cera Tec?

Jak działa CeraTec?

Cząstki ceramiczne o strukturze podobnej do struktury grafitu pozwalają wypełnić niedokładności obróbki elementów metalowych, tym samym zapobiegając bezpośredniemu kontaktowi metal – metal. Aktywna substancja chemiczna (chemiczny modyfikator tarcia) zmniejsza istniejące tarcie aby zapewnić płynną współpracę.

Jak należy stosować Cera Tec?

Jak należy stosować CeraTec?

  • Zaleca się stosowanie dodatku przy okazji okresowej wymiany oleju.
  • Dolać bezpośrednio do oleju (temperatura silnika nie ma znaczenia).
  • 300 ml preparatu wystarcza na 5 l oleju silnikowego lub przekładniowego.
  • Optymalne dawkowanie to 6% dodatku w stosunku do całkowitej ilości oleju.
  • Należy przestrzegać zaleceń producenta samochodu dot. częstotliwości wymiany oleju.
  • Nie stosować w automatycznych skrzyniach biegów oraz w motocyklach z mokrym sprzęgłem.
Jak należy stosować Cera Tec?

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i szczegóły dodatku Liqui Moly Cera tec. Dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Film zawarty poniżej ma charakter poglądowy produktu.

Powiązane Produkty

Marka
Liqui Moly®
Pojemność
300 ml
CeraTec
1085 Przedmioty
Nowy produkt
3 Opinii

ok
Również ten produkt użyłem po raz drugi co jest wpisane w moją filozofię dbania o sprawność silnika (diesel 2003) na którą składa się: paliwo premium,dodatki do paliwa czyszczące i smarujące.CERA TEC jest bardzo dobrym potwierdzonym swoimi właściwościami dopełnieniem tych działań.
na

polecam
Pierwszy efekt po zalaniu to lekko zwiększone obroty, po minucie już w wszystko w normie, jeszcze nie przejechałem zbyt wielu km ale na chwilę obecną (+/- 500km) jest zmniejszona głośność silnika przy wyższych prędkościach. Z zalet jakie jeszcze zauważyłem to tak jakby lepiej się silnik wkręca w obroty, tak lżej, ciężko to opisać.
na

Dodatek Ceratec
Ceratec używał już drugi rok ,wcześniej stosowałem polskie ceramizery ,zasada działania ta sama tylko lepsza cena .stosuję te preparaty od 8 lat we wszystkich samochodach przeważnie z dużym przebiegiem . Po aplikacji spadło zużycie paliwa ok 10 % i wzrosła elastyczność. Również poprawiła się kultura pracy silników . Nigdy nie było problemu z odpalaniem zimą. Staram się polecać te preparaty bo po prostu działają mimo opini pseudo experów na różnych forach typu .....nie stosowałem ale mnie się wydaje że to nic nie działa . Zalej silnik i sprawdź efekty. Pozdrawiam
na

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.