NOCO GB50 Boost XL - Urządzenie...

NOCO GB50 Boost XL - Urządzenie Rozruchowe 1500A 12V

735,00 zł
Brutto

W magazynie:
15 szt.
Marka: NOCO
Rodzaj produktu: Urządzenie Rozruchowe
Model: GB50
Wewnętrzna bateria: 35-watowa litowo-jonowa
Klasa IP: IP65
Gwarancja: Rok

Zobacz pełny opis arrow_downward


Average votes for this product
0 / 5
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

NOCO GB50 Boost XL - Urządzenie Rozruchowe 1500A 12V

GB50 to ultraprzenośny, lekki i kompaktowy rozrusznik litowo-jonowy do akumulatorów 12 V. Dzięki niemu możesz bezpiecznie rozpocząć rozładowaną baterię w kilka sekund - nawet 30 razy na jednym ładowaniu. Boost XL jest bezpieczny dla każdego, posiada technologię iskrobezpieczną oraz ochronę przed odwrotną polaryzacją. GB50 litowy rozrusznik integruje się z wysokowydajną 200 lumenową latarką LED z siedmioma trybami światła, utrzymuje ładowanie przez okres do jednego roku i jest wyposażony w akumulator USB do ładowania urządzeń osobistych w podróży - do 6 ładowań smartfonów. Wskaźniki LED gorącej i zimnej baterii wewnętrznej określają, kiedy Boost znajduje się poza temperaturami roboczymi, aby pomóc chronić baterie i urządzenia. Ma moc 1500 A i nadaje się do stosowania w silnikach benzynowych o pojemności do 7 litrów i silnikach wysokoprężnych o pojemności do 4,5 litra, takich jak samochód, van, łódź, SUV, ciężarówka i więcej. Dołączone do GB50 nowe zaciski akumulatora HD Precision Boost z łatwością podłączają się do dowolnego akumulatora kwasowo-ołowiowego 12 V od kosiarek do samochodów ciężarowych, kabla ładującego USB, torby z mikrofibry, naszej 1-letniej bezproblemowej ograniczonej gwarancji i bezpłatnej dożywotniej obsługi klienta.

  • Kompaktowy, a jednocześnie mocny litowy rozrusznik rozruchowy o mocy 1500 A do 30 skoków na jednym ładowaniu.
  • Ultra bezpieczna i odporna na błędy konstrukcja z technologią iskrobezpieczną i zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją, która pozwala bezpiecznie podłączyć się do dowolnej baterii.
  • Niezwykle jasna latarka LED o jasności 200 lumenów z 7 trybami światła, w tym SOS i awaryjny stroboskop.
  • Ładuj swoje urządzenia osobiste w podróży, takie jak smartfony, tablety, zegarki elektroniczne i inne - do 6 ładowań smartfonów.
  • Zaprojektowany do silników gazowych do 7 litrów i silników wysokoprężnych do 4,5 litrów do małych samochodów z silnikiem Diesla, SUV-ów, łodzi, ciężarówek, quadów, motocykli i innych.
  • Nowa funkcja: Wskaźniki LED wysokiej i niskiej temperatury wewnętrznej temperatury pracy baterii, aby chronić baterie i urządzenia.
  • Nowe akcesorium: zawiera zaciski akumulatora HD Precision Boost zaprojektowane tak, aby łatwo podłączyć do dowolnego akumulatora ołowiowo-kwasowego 12 V od sportów motorowych po ciężarówki.

Zalecany do silników gazowych do 7 litrów i silników Diesla do 4,5 litrów do samochodów, łodzi, kosiarek do trawy i innych. 

Odporny na błędy i bezpieczny w użyciu dla każdego z technologią przeciwiskrową i ochroną przed odwrotną polaryzacją.

Bezpieczny skok uruchamiania martwej baterii w kilka sekund - do 30 razy na jednym ładowaniu.

Akumulatorowa latarka LED zasilana litem z siedmioma trybami światła, w tym SOS i Emergency Strobe. Mocne światło do mycia pomoże Ci zobaczyć silnik, zmienić oponę w nocy, a nawet ostrzec nadjeżdżające pojazdy, gdy potrzebujesz pomocy drogowej.

JAK ŁADOWAĆ AKUMULATOR?

JAK UŻYWAĆ RĘCZNEJ BLOKADY?

INFORMACJE OD PRODUCENTA

Powiązane Produkty

Marka
Noco
Gwarancja
12 miesiące (gwarancja producenta)
Wymiary
196 x 86 x 48 mm
Klasa IP
IP65
Temperatura przechowywania
-20°C do +50°C
Temperatura pracy
-20°C to +50°C
Temperatura ładowania
0°C do +40°C
Prąd
1500A
GB50
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.