BeSafe® iZi Fix - Adapter do Pasów...
BeSafe® iZi Fix - Adapter do Pasów...
BeSafe® iZi Fix - Adapter do Pasów...

BeSafe® iZi Fix - Adapter do Pasów Bezpieczeństwa

Ostatnie sztuki w magazynie
276,00 zł
Brutto
Stan zapasów: Bardzo niski
Ostatnie 4 pozycji

Adapter do pasów bezpieczeństwa przeznaczony dla kobiet w ciąży iZi Fix na fotelik samochodowy dla dziecka BeSafe®. Możliwość instalacji na przednich oraz tylnych siedzeniach

Average votes for this product
0 / 5
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

Jeden pas, dwa życia - do montażu na każdym siedzeniu pojazdu

Adapter BeSafe® iZi Fix jest przeznaczony do stosowania wraz z samochodowymi pasami bezpieczeństwa. Daje przyszłej mamie poczucie komfortu psychicznego i bezpieczeństwa, a nienarodzonemu dziecku zapewnia odpowiednią ochronę.

 

Wyjątkowość adaptera iZi Fix polega na tym, że można go zamontować na tylnych siedzeniach samochodu, podczas gdy tradycyjne pasy nadają się tylko do instalacji z przodu. Możliwe jest to dzięki dwóm sposobom instalacji systemu iZi Fix:

> Montaż przy pomocy paska. Klamra z kliknięciem ułatwia przenoszenie Adaptera iZi FIX z jednego miejsca na drugie.

 

> Instalacja za pomocą dwóch zaczepów FIX na tylnych siedzeniach pojazdu, jeśli są wyposażone w punkty kotwiczenia ISOFIX. W tym przypadku można zdjąć pasek dołączony do zestawu.

 

Zaleca się stosować go od drugiego miesiąca ciąży, ponieważ w przypadku nagłego hamowania lub wypadku zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia.

Adapter BeSafe® zapewnia ciężarnej kobiecie również wygodę podczas podróży ponieważ pasy bezpieczeństwa z adapterem nie opinają i nie uwierają brzucha młodej mamy. W momencie kolizji osoba dorosła może zostać wypchnięta do przodu z siłą nawet do 5. ton. W przypadku kolizji, przy standardowym. zapięciu pasów w poprzek dolnej części brzucha, płód może zostać poddany ekstremalnemu naciskowi. Dzięki stosowaniu adaptera BeSafe® pas biodrowy jest opięty poniżej dolnych partii brzucha, w okolicy miednicy - takie położenie minimalizuje ryzyko urazu płodu oraz zwiększa bezpieczeństwo kobiety w ciąży.

 

Należy jednak pamiętać, że żadne zabezpieczenia nie zapewniają 100% ochrony przed uszczerbkiem na zdrowiu nienarodzonego dziecka oraz przyszłej mamy. Dlatego też zaleca się prowadzenie samochodu ze szczególną ostrożnością i uwagą.

Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa określonymi w Regulaminie Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ Nr. 16. Nadaje się do prania ręcznego w temperaturze do 30°C.

Marka
BeSafe
BS-2
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.