FINISH All-in-1 - Tabletki do zmywarki | 63 szt.

Finish All in One 63 szt. - Tabletki do Zmywarki

43,99 zł
Brutto

W magazynie:
311 szt.

Nowa formuła Powerball wytwarza musujące bąbelki, które rozprowadzają głęboko czyszczące enzymy by docierały wszędzie tam, gdzie są potrzebne, usuwając tłuszcz i pozostałości żywności.

Average votes for this product
0 / 5
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

opis - ikona

Finish All in 1, tabletki do zmywarki

Wielofunkcyjne tabletki do zmywarek Finish All in 1 działają efektywnie aż w 6 obszarach. Oprócz funkcji wstępnego namaczania i skutecznego mycia naczyń posiadają wyjątkową zdolność usuwania mocnych zabrudzeń, takich osad z herbaty czy zaschnięte resztki jedzenia i tłuszczu. Funkcja soli oraz właściwości nabłyszczające działają nawet w niskich temperaturach, zapewniając naczyniom idealną czystość i lśniący blask. Nowatorska formuła Powerball uwalnia powoli musujące bąbelki, które transportują głęboko czyszczące enzymy do filtrów, rur i systemów natryskowych, usuwając w ten sposób tłuszcz i resztki pożywienia. Formuła Powerball odpowiada dodatkowo za świeży zapach umytych naczyń.

właściwości - ikona

Właściwości tabletek Finish All in 1 – 6 obszarów działania

  • funkcja namaczania wstępnego, która eliminuje konieczność płukania naczyń przed włożeniem ich do zmywarki,
  • skuteczne i wydajne czyszczenie, które usuwa efektywnie wszelkie zabrudzenia, osady i resztki pożywienia,
  • likwiduje trudny do usunięcia tłuszcz z naczyń oraz zapobiega jego nadmiernemu osadzaniu się w najważniejszych częściach zmywarki, takich jak filtry i systemy natryskowe,
  • zapobiega powstawaniu zacieków oraz smug, usuwając dokładnie pozostałości wody, a właściwości nabłyszczające zapewniają idealny połysk,
  • chroni skutecznie przed osadzaniem się kamienia,
  • działa efektywnie i realizuje wszystkie funkcje nawet w niskiej temperaturze.

Warto pamiętać o ważnych zasadach. Aby utrzymać najwyższą wydajność i funkcjonalność zmywarki, należy używać płynu Finish co najmniej raz w miesiącu. To skuteczny sposób na usunięcie głęboko osadzonego tłuszczu i kamienia.

Jonowymienną komorę zmywarki, która zmniejsza twardość wody i zapobiega osadzaniu się kamienia, należy uzupełniać regularnie solą ochronną Finish, która zapewnia prawidłowe działanie zmywarki i najważniejszych części – filtra i ramion spryskiwacza. Dodatkowo chroni naczynia i sztućce. Brak dbałości o regularne uzupełnianie soli może skutkować całkowitym zapchaniem się filtra. W takim przypadku pozostaje jego wymiana.

sposób użycia - ikona

Sposób użycia

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty bez względu na rodzaj zabrudzenia i stopień twardości wody, należy odpakować i umieścić jedną tabletkę w suchym dozowniku. Przy krótkim cyklu zmywania można również umieścić tabletkę na dnie zmywarki. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości wody do 21odh/26oe. W przypadku twardej wody należy użyć Soli Finish do zmywarek. Najlepsze efekty schnięcia zapewnia stosowanie płynu nabłyszczającego Finish Rinse Aid.

Powiązane Produkty

Marka
Finish
Ilość
63 szt.
090161
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.