CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W30 LL | 5L

CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W30 LL | 5L

169,00 zł
Brutto
Stan zapasów: Niski poziom
16 szt.

Oficjalny sklep


Marka: Castrol
Kod producenta: 15669B
Klasa lepkości SAE: 5W-30
Typ oleju: Syntetyczny
Klasyfikacja ACEA: C3
Specyfikacja i normy: MB-Approval 229.31/ 229.51, VW 504 00 / 507 00, Porsche C30
Pojemność: 5 l

Zobacz pełny opis arrow_downward


Average votes for this product
0 / 5
Average : 0 / 5
Based on 0 customers advices.

Olej Silnikowy - ikona

Olej Silnikowy CASTROL EDGE 5W30 LL | 5L

Silnik samochodowy jest najważniejszym podzespołem całego samochodu. Jest tak zwanym sercem pojazdu i od niego zależy czy nasz samochód będzie funkcjonował poprawnie czy będzie psuł się po przejechaniu kilkuset kilometrów. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o powłokę silnika i dostarczanie mu jak najlepszego "paliwa", dzięki któremu będzie miał możliwość długiego i poprawnego funkcjonowania.

Branża motoryzacyjna działa bardzo prężnie, tworzą coraz nowsze modele samochodu, a tym samym bardziej unowocześnione i mniejsze silniki. Atrybutów silnika jest kilka, dlatego powinny one ze sobą współpracować i współgrać, aby stanowić dobrze działającą całość.

Specyfikacja oleju silnikowego CASTROL EDGE 5W30 LL | 5L

Castrol jest firmą od wielu lat działającą na rynku motoryzacyjnym. Od zawsze stara się rozwijać swoje badania i testować różne technologie olejów silnikowych i nie tylko. Technologia fluid Titanium, którą charakteryzuje się CASTROL EDGE 5W30 LL, została poddana wielu testom i badaniom, dlatego ten rodzaj oleju silnikowego ma możliwość odblokowania i dodania mocy silnikowi.

Dzieje się tak za sprawą zmniejszającego się tarcia silnika, jest to możliwe nawet o 20%. Innowacyjna formuła zmienia się pod wpływem nacisku ciśnienia, tym samym struktura cząsteczkowa rotuje, tworząc dodatkową ochronę między dwoma powierzchniami. Wybierając ten rodzaj oleju silnikowego zapewniamy silnikowi najlepszy napęd i jakość, potwierdzone latami badań.

Korzyści - ikona

Korzyści Castrol EDGE 5W30 LL

 • Niezależnie testowany zgodnie z najwyższymi standardami
 • Polecany przez wiodących światowych producentów samochodów
 • Chroni silnik przez cały okres między wymianami, nawet pod ekstremalnym ciśnieniem
 • Sprawdzona wydajność w różnych warunkach jazdy i temperaturach
Zastosowanie - ikona

Zastosowanie

 • Castrol EDGE 5W-30 LL nadaje się do stosowania w samochodowych pojazdach benzynowych i wysokoprężnych, w których producent zaleca smar ACEA C3 5W-30
 • Castrol EDGE 5W-30 LL jest dopuszczony do użytku w pojazdach wymagających smaru VW 504 00/507 00 5W-30, zapoznaj się z podręcznikiem właściciela.
SPECYFIKACJE - ikona

SPECYFIKACJE / BADANIA ZGODNOŚCI ZE STANDARDAMI PRZEMYSŁOWYMI

 • ACEA C3
 • MB - 229.31/229.51
 • Porsche C30
 • VW - 504 00/507 00
Technologia Fluid Titanium - ikona

Technologia Fluid Titanium

Castrol, po latach badań, rozwoju i nowatorskich testów produktów, przedstawił nowe zalety technologii Fluid Titanium. Castrol EDGE może odblokować dodatkową moc silnika. Wszystko to dzięki redukcji tarcia zmniejszającego moc silnika w skrajnych przypadkach nawet o 20%. 

Wraz ze wzrostem ciśnienia w silniku, zwiększa się tarcie mogące zmniejszyć moc silnika nawet o 10%. W ciągu minuty, części w silniku stykają się ze sobą 32 000 razy, więc w ciągu godziny są miliony sytuacji, w których tarcie może wpływać na osiągi i długość okresu eksploatacji silnika. Castrol EDGE z innowacyjną technologią Fluid Titanium przekształca się pod wpływem ciśnienia, a jego struktura molekularna zmienia się, tworząc w silniku tymczasową, stałą poduszkę między powierzchniami styku. Dzięki temu, olej redukuje tarcie zmniejszające osiągi nawet o 20%, odblokowując pełną moc silnika.

Powiązane Produkty

Marka
Castrol
Pojemność
5 L
Klasa Lepkości SAE
5W30
Typ Oleju
Syntetyczny
15669B
Nowy produkt
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Zaloguj się lub utwórz konto .
Zostaw opinie i odbierz kod na kolejne zakupy o wartości 5% rabatu na całe zamówienie.

Obecnie brak opinii.

Only registered users can vote for a review.  Log in or create an account .
 
Produkt dodany do listy ulubionych produktów
Produkt dodany do porównania.

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.