Laktator Medela® Swing™ + Calma™

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 7612367023993
 • Producent: Medela®
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • 537,50 zł 469,00 zł

Jeden z najpopularniejszych laktatorów elektrycznych na świecie. Jako jedyni w Polsce obsługujemy oficjalny sklep marki Medela® w prestiżowej Strefie Marek Allegro.

Oficjalny sklep Medala w Strefie Marek Allegro to my !

Laktator Medela® Swing™ - najpopularniejszy, pojedynczy laktator elektryczny na świecie.

Bardzo lekki, poręczny, prosty w obsłudze oraz supernowoczesny. Stworzony w unikalnej, opatentowanej technologii dwufazowej (2-Phase Expression), która pozwala odciągać większą ilości pokarmu w krótszym czasie.

Medela Swing umożliwia regulację poziomu maksymalnego, bezpiecznego podciśnienia zasysania mleka (po uprzednim ustabilizowaniu poziomu laktacji). Łagodzi dyskomfort związany z gromadzeniem się pokarmu w piersiach.

Laktator Medela Swing przeznaczony jest dla mam codziennie odciągających pokarm w domu lub podróży oraz tym mamom, które nie mają problemów z laktacją ale muszą odciągać pokarm ze względów zdrowotnych (zastoje mleka, stany zapalne piersi, wklęsłe brodawki). Idealny do częstego użycia.

Smoczek Calma jest polecany wyłącznie do podawania naturalnego pokarmu, nie zaleca się używać go do sztucznych mieszanek.

 

Korzyści stosowania laktatora Medela® Swing™ 

 • Supernowoczesny, elektryczny laktator zasilany sieciowo (ładowarka) lub bateriami (4 x AA).
 • W skład zestawu wchodzi smoczek do butelki Calma, który jest przyjazny dla oddychania dziecka, nie zaburza odruchu ssania.
 • Praktyczny i wygodny. Mleko jest odciągane od razu do butelki - po zamontowaniu smoczka Calma mamy gotowy zestaw do karmienia.
 • Regulacja siły odciągania - dopasuj moc pobierania pokarmu do swoich preferencji.
 • Nie zawiera szkodliwego BPA.
 • PersonalFit - możliwość dostosowania średnicy lejka do rozmiaru brodawki.
 • Prosty w użyciu, montażu oraz utrzymaniu czystości - składa się tylko z 5 głównych elementów.
 • Poręczny i praktyczny - można go przypiąć do paska (klips mocujący w zestawie), zawiesić na szyi, zamontować w kieszeni.
 • Wygodny i ergonomiczny - bez problemu można go obsługiwać jedną ręką.
 • Mobilny - kompaktowe rozmiary oraz niewielka waga umożliwiają wygodne przenoszenie.
 • Solidny i wytrzymały na warunki zewnętrzne.
 • Jest bardzo cichy - w miejscach publicznych zapewnia dyskrecję bezgłośną pracą.

 

Nowatorskie technologie zastosowane w laktatorze Medela® Swing™

Technologia dwufazowego odciągania pokarmu

2-Phase Expression (odciąganie dwufazowe) imituje naturalny odruch ssania przez dziecko piersi matki. W trakcie badań Medela odkryła, że istnieją dwa etapy pobierania pokarmu przez dziecko: faza stymulacji i faza ekspresji. 

Opracowanie i zastosowanie technologi dwufazowej w laktatorach Medela powoduje, że mama odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie.

Calma - technologia naturalnego odruchu ssania

Calma to wyjątkowe rozwiązanie naśladujące proces naturalnego ssania piersi przez dziecko. Nie zaburza naturalnego rytmu oddychania a dziecko - podobnie jak w przypadku karmienia piersią musi wytworzyć podciśnienie podczas ssania, tak aby zapoczątkować laktację. Calma nie powoduje u dziecka gwałtownej zmiany nawyków przy pobieraniu pokarmu jak w przypadku naprzemiennego karmienia raz piersią, raz butelką. 

technologia dopasowania lejka laktatora do średnicy brodawki

Medela PersonalFit™ - sprawdź jaka jest średnica Twojej brodawki i dopasuj do niej odpowiedni rozmiar lejka. Laktatory Medela mają możliwość wymiany końcówki laktatora (lejka) co zapewnia komfortowe i bezbolesne odciąganie mleka. W każdym zestawie znajduje się standardowy rozmiar o średnicy 24 mm. W sprzedaży dostępne są również rozmiary: 21 mm, 27 mm, 30 mm oraz 36 mm.

Nie zawiera BPABPA Free (nie zawiera bisfenolu A). Wszystkie produkty Medela, mające styczność z mlekiem matki są pozbawione domieszek tego szkodliwego związku.

Gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny przy odciąganiu i przechowywaniu mleka.

 

Medela® Swing™ - Instrukcja użycia, montaż, czyszczenie. Filmy wideo.

Pomocne informacje dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Poniższe linki odnośniki dają wyczerpujące informacje na temat produktu oraz powiązanych zagadnień. Niektóre z nich można przejrzeć również w trybie online (wyświetlą się w oknie przeglądarki). Dodatkowo dla Państwa wygody, na dole strony obok polecanych produktów umieściliśmy zakładkę "Załączniki" w której znajdą Państwo dokumenty wyłącznie do pobrania.

Producent: Medela