Philips® Żarówki H7 WhiteVision Ultra 4200K + W5W

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8727900354959
  • Producent: Philips®
  • Czas realizacji: 24h
  • zestaw
  • 99,00 zł 92,00 zł

Żarówka samochodowa H7 Philips® White Vision Ultra 4200K zapewniająca do 60% lepszą widoczność. Typ oświetlenia: główne.

Prowadzimy sklep firmowy PHILIPS® w Strefie Marek na Allegro. Na metler.pl kupisz oświetlenie samochodowe i motocyklowe marki PHILIPS® w jeszcze niższych cenach

Żarówka H7 Philips® WhiteVision Ultra o intensywnej białej barwie świetlnej

Lampy samochodowe Philips® WhiteVision Ultra, posiadające najnowszą technologię powłoki, która zapewnia jasności światła do 4 200 kelwinów oraz o 60% lepszą widoczność. Białe, zimne światło zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Światła zostały dopuszczone do ruchu drogowego.

Wyraźny strumień intensywnie białego światła

Dzięki intensywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 4200 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% intensywne białe światło

Żarówki WhiteVision Ultra uzyskały certyfikat ECE, dzięki czemu dopuszczono je do legalnego użytkowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

Większy kontrast zapewnia lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Nowa formuła powłoki WhiteVision Ultra oraz białe, chłodne światło znacznie poprawiają widoczność w nocy i zmniejszają zmęczenie oczu, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Połączenie odpowiedniego projektu i funkcjonalności zapewnia doskonały wygląd i większy komfort jazdy.

Do 60% większa widoczność - maksymalna jasność

O 60% większa moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

Specyfikacja

Technologia Halogen
Typ H7
Seria WhiteVision Ultra
Oznaczenie H7 WhiteVision Ultra
Homologacja ECE Tak
Podstawa PX26d
Wpis zamówienia 12972WVUSM
Zastosowanie
  • Światła drogowe
  • Światła krótkie
Napięcie 12 V
Moc 55 W
Temperatura barwowa do 4200 K
Trwałość 200 h

Jaka żarówka Philips pasuje do mojego auta?

Producent: Philips
Żarówki Halogenowe: H7