Grzejnik Konwektorowy 2000W

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5902802908001
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 79,99 zł 69,99 zł

Grzejnik konwektorowy 2000W to szybki i wygodny sposób ogrzewania pomieszczeń.

Grzejnik konwektorowy 2000W - Stworzony do ogrzewania mieszkania

Wygoda, którą dostarcza urządzenie ogrzewające pomieszczenia nie jest jedynym atutem przebywania we właściwej temperaturze. To również dobry stan zdrowia oraz bezproblemowe użytkowanie mieszkania lub domu dzięki prawidłowemu ogrzewaniu. Grzejnik elektryczny jest urządzeniem, które zapewnia prawidłową temperaturę pomieszczenia, co powoduje, że z przyjemnością spędzamy w nim czas. Dzięki klasycznemu kształtowi może z powodzeniem stanowić ciekawy element wystroju wnętrz.

Duża moc i aluminiowy radiator zapewniają szybkie nagrzewanie się, co wpływa na szybkie ogrzewanie najbliższego otoczenia. Specjalnie zaprojektowana budowa grzejnika powoduje, że równomiernie dostarczane jest wytwarzane w nim ciepło, dzięki czemu niemalże od razu poczujemy poprawę komfortu. W grzejnik wbudowany jest wiatrak, który po uruchomieniu szybciej cyrkuluje powietrze w ogrzewanym pomieszczeniu.

Używanie grzejnika elektrycznego jest intuicyjne i bardzo łatwe. Grzejnik posiada dwa przyciski włączające moc 750 W i 1250 W. Przełączenie na jeden z nich daje wskazaną moc. Włączenie równocześnie obu dostarcza pełną moc grzewczą 2000 W. Aktualny poziom grzewczy można łatwo regulować za pomocą pokrętła.

System ochrony przed przegrzaniem, w który wyposażone jest urządzenie zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. Z boku grzejnika znajdują się uchwyty umożliwiające bezproblemowe przenoszenie i przestawianie urządzenia nawet w momencie, kiedy jest nagrzane. Dzięki temu można łatwo dopasowywać jego ustawienia.

Grzejnika można używać w pozycji stojącej, co umożliwiają szerokie nóżki, albo zawiesić go na ścianie na zawartych w zestawie uchwytach montażowych. W komplecie znajdują się także kołki montażowe. Wszelkie informacje dotyczące użytkowania można znaleźć w dołączonej do zestawu instrukcji obsługi.

Wymiary

Specyfikacja

Moc 750/1250/2000 W
Zasilanie grzejnika
  • 220-230 V
  • 50/60 Hz
Wymiary (dł/szer/wys) 51/20/38 cm
Długość przewodu 130 cm
Waga zestawu 2,55 kg
Waga z opakowaniem 3,65 kg