Opinie o Nas

Rayovac® Extra™ Advanced 312 Active Core - Baterie do Aparatów Słuchowych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 96126981
  • Producent: Rayovac®
  • blister
  • 6,48 zł

Baterie słuchowe Rayovac® Extra Advanced 312 w najnowszej technologii Active Core to - dzięki nowej, ulepszonej formule - żywotność 12 dni+, długa data przydatności, 0% rtęci oraz lepsza wydajność w skrajnych temperaturach. 6, 30, 60 lub 120 szt.

Baterie słuchowe 312 Rayovac® Extra Advanced w najnowszej technologii ActiveCore - wydajne baterie o bardzo długim czasie działania

Najwyższej jakości i najnowsze baterie do aparatów słuchowych w technologii Active Core, opracowane z myślą o urządzeniach najnowszej generacji.

Wraz z rozwojem aparatów słuchowych, które coraz częściej wyposażone są w rozbudowane funkcje i zaawansowane możliwości, przeznaczone do nich baterie muszą sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię. Dlatego Rayovac udoskonalił technologię Clear Sound i stworzył Active Core oraz bazującą na niej serię Extra™ Advanced.

Baterie Extra Advanced 312 Active Core to wydajne baterie pracujące w dużym zakresie temperatur przez ponad 12. dni. Nowe opakowanie zostało ulepszone konstrukcyjnie - posiada lepszą ergonomię (łatwiej bateriami operować), oraz jest bardziej wytrzymałe na czynniki zewnętrzne (bateria jest lepiej chroniona).

WAŻNE: Po odklejeniu zaślepki należy odczekać 60 sekund zanim umiejscowi się baterię w urządzeniu słuchowym. Jest to czas potrzebny baterii do wejścia w reakcję z powietrzem i jej poprawnego aktywowania!

 

Technologia Active Core 2018 - większa pojemność i czas pracy baterii

Wraz z rozwojem aparatów słuchowych, które zawierają coraz bardziej wyrafinowane i zaawansowane funkcje, baterie do aparatów słuchowych muszą również ewoluować, aby sprostać wymaganiom zwiększonej mocy i dłuższej żywotności stawianym przez konsumentów. Opracowana przez Rayovac technologia ActiveCore zapewnia długi czas działania, wydajność i niezawodność w każdych warunkach środowiskowych.

Opracowana w Instytucie Spectrum Brands Institute of Design and Technology, technologia Active Core to trzy kluczowe elementy:

  • Zoptymalizowana formuła zwiększa pojemność baterii
  • Zaawansowana anoda zapewnia dłuższy czas pracy baterii
  • Dokładne uszczelnienie poprawia stabilność baterii i jej wytrzymałość (np. w niskich temperaturach)

Nowe, wygodne i wytrzymałe opakowanie Extra Premium

Nowe, zoptymalizowane i innowacyjne opakowanie baterii Rayovac® przynieść Ci jeszcze więcej korzyści.

Dłuższe, skierowane do przodu uchwyty (zaślepki) ułatwiają wyjmowanie i przenoszenie baterii. Poszczególne rodzaje baterii rozróżnione są kolorem uchwytów. Nowa tarcza (osłona) została idealnie dopasowana kształtem do baterii i uchwytów, dzięki czemu każda bateria jest bezpieczna, a jej wyjęcie nie sprawia kłopotu.

Ponadto na opakowanie baterii z serii Extra Premium składa się też dopracowany, powiększony blister. Jest grubszy i bardziej wytrzymały, a przez to wygodniejszy w użyciu. Rayovac® wzmocnił także opakowania zbiorcze, by baterie były lepiej zabezpieczone w czasie transportu i podczas magazynowania.

baner reklamowy baterii słuchowych Rayovac Extra Advance Active Core

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac® Extra Advanced - przewodnik i instrukcja aktywowania

Specyfikacja

Rodzaj bateria cynkowo - powietrzna (zinc air)
Żywotność 12 dni i więcej lub ok. 150 godziny pracy
Data ważności do 2021 roku
Bez rtęci Hg 0%
Napięcie nominalne 1,45 V
Zakres temperatur -10°C do +50°C
Model 312, PR41
Inne oznaczenia B3124, B347PA, AC312E, PR41, HA312, 312AU
Rodzaj opakowania Blister
Ilość 6 szt.

Co koniecznie trzeba wiedzieć o bateriach słuchowych?

Jak poprawnie aktywować baterię słuchową? Jak przechowywać baterie do aparatów słuchowych? Jakie czynniki wpływają na żywotność baterii i jak ją wydłużyć? Jak powinno się pozbywać zużytych baterii? - odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w artykule na naszym blogu:

Baterie do aparatów słuchowych - przewodnik i poradnik Rayovac

oraz na oficjalnej stronie Rayovac Polska (informacje o produktach, porady odnośnie użytkowania itp.):

www.rayovac-polska.pl

Baza wiedzy Rayovac®