Żarówki D2S


Bezpieczna jazda wymaga od nas odpowiedniego dostosowania do niej pojazdu. Dotyczy to przede wszystkim przejażdżek po zmroku, podczas których nasza widoczność staje się zauważalnie gorsza. Żarówki D2S, pochodzące od zaufanych, renomowanych producentów, pomogą nam w uzyskaniu znakomitego oświetlenia drogi przed autem, nie przemęczając jednocześnie naszych oczu. Wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, żarówki ksenonowe emitują mocne promienie światła, umożliwiając nam szybką reakcję w momentach, w których o prawdopodobieństwie wypadku decydują zaledwie sekundy.

Żarówki D2S marki Philips

Nowoczesne żarówki D2S znajdziemy także w ofercie firmy Philips. W naszym sklepie znajdą Państwo chociażby model WhiteVision drugiej generacji, zapewniający wysoką intensywność emitowanego światła, a także jasną, białą barwę, gwarantującą komfortową, bezpieczną jazdę. Żarówki te posiadają również homologację ECE, zaś ochronna powłoka ze szkła kwarcowego czyni je odpornymi na działanie promieni UV. W ofercie marki znajdziemy również ekonomiczny model Xenon Vision, przeznaczony do wymiany przepalonego źródła światła. Dzięki dokładnie opracowanym technologiom, żarówki te mogą być montowane pojedynczo, dostosowując jasność światła do wykorzystywanego już przez nas modelu.

Żarówki D2S marki Osram

W naszej ofercie znajdą Państwo także żarówki D2S, opracowane przez wieloletnich ekspertów z firmy Osram. Bogata selekcja samochodowych źródeł oświetlenia tego producenta obejmuje zarówno ksenonowe żarówki do świateł drogowych o temperaturze barwowej 6000 K, jak i mocniejsze, o temperaturze 7000 K. Te drugie opracowano z myślą o trudnych warunkach, z którymi kierowcy muszą mierzyć się podczas jazdy terenowej. Z kolei osobom, szukającym skutecznego zamiennika żarówki już wypalonej, dedykuje się sprzedawane pojedynczo modele Xenarc Original, zapewniające oświetlenie najwyższej jakości, zbliżone do naturalnego światła słonecznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako certyfikowani sprzedawcy żarówek D2S marki Osram, gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo, ale także wiarygodność naszego sklepu. Nasz regularnie aktualizowany asortyment oferuje Państwu tylko i wyłącznie żarówki samochodowe najwyższej klasy, zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort. Gorąco zachęcamy klientów z całej Polski do zapoznania się z poniższą ofertą!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.