D2R


Żarówki odgrywają w samochodzie ogromną rolę w zakresie bezpieczeństwa. Dlatego tak ważne jest, aby świeciły one dostatecznie jasno i w ten sposób skutecznie poprawiały widoczność na drodze. Jeżeli zależy Ci na produktach wysokiej jakości, postaw na ksenony samochodowe dostępne w naszym sklepie. Żarówki ksenonowe D2R wyróżniają się na tle innych rozwiązań, sprzedawanych obecnie na rynku. Co konkretnie zyskujesz, kupując oświetlenie D2R LED?

Jasne i czyste światło

Dostępne u nas lampy OSRAM D2R Xenarc oraz Philips Xenon D2R w porównaniu do tradycyjnych modeli generują około 2 razy jaśniejsze światło. Odznacza się ono przede wszystkim czystością oraz barwą zbliżoną do tej charakteryzującej naturalne promienie słoneczne. Dzięki wspomnianym atrybutom żarówki ksenonowe D2R czynią jazdę po zmroku mniej niebezpieczną, ponieważ używając ich, jako kierowca łatwiej dostrzegasz to, co dzieje się na drodze.

Oszczędne i trwałe rozwiązanie

Prezentowane ksenony samochodowe stanowią nie tylko efektywne, ale również oszczędne rozwiązanie dla Twojego samochodu. Producenci tworzą je, korzystając z innowacyjnych technologii obniżających pobór energii o kilkadziesiąt procent względem standardowych wariantów. Instalując w swoim aucie taki sprzęt, dbasz o środowisko, a także zasobność własnego portfela — wydajesz przecież mniej pieniędzy na paliwo. Poza tym opisywane żarówki mogą działać nawet przez 3 tysiące godzin, utrzymując wydajność na niemal niezmienionym poziomie.

Wyposażając pojazd w lampy D2R LED, zyskujesz bardzo dużo. Przedstawione pokrótce zalety reflektorów z tej kategorii są mocno odczuwalne na co dzień, bo ich przewaga nad tradycyjnymi opcjami dostępnymi na rynku jest naprawdę spora. Sam przekonaj się, że ksenony to doskonały wybór — zaopatrz się w nowe egzemplarze w naszym sklepie. W asortymencie czekają na Ciebie świetne modele od najpopularniejszych firm w atrakcyjnych cenach. Już dziś doświadcz bezpieczniejszej i bardziej komfortowej podróży za kierownicą.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.