D1S


Żarówki D1S to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające mocne oświetlenie, a także mniejsze zużycie energii oraz znacznie dłuższą żywotność, niż standardowe modele halogenowe. To właśnie te cechy sprawiają, że ksenony są jedną z najskuteczniejszych form oświetlenia samochodowego, zapewniając znakomitą widoczność na dworze we wszystkich warunkach – od jazdy późną nocą, na mgle i obfitych ulewach skończywszy. Żarniki ksenonowe D1S są zarazem najlepszym gwarantem bezpieczeństwa na drodze, wydłużając czas reakcji kierowcy i umożliwiając dostrzeżenie przechodniów oraz innych samochodów, niwelując tym samym ryzyko śmiertelnego wypadku.

Dlaczego warto jest korzystać z ksenonowych żarówek D1S?

Barwa światła, emitowanego przez żarniki ksenonowe D1S, jest utrzymana w białej kolorystyce, przypominającej naturalne światło słoneczne. W przeciwieństwie do żółtawego światła halogenowego, promienie, emitowane przez żarówki D1S, nie męczą oczu kierowcy, ani nie podrażniają pozostałych użytkowników drogi. Ksenony nie produkują także charakterystycznej poświaty wokół promieni, zauważalnie poprawiając nie tylko widoczność, ale także ogólną estetykę naszego samochodu.

Żarówki D1S wytwarzają promień dwa razy mocniejszy, niż w przypadku halogenów, zużywając przy tym tylko dwie trzecie energii, pobieranej przez standardowe oświetlenie. Dodatkowym atutem ksenonów jest także ich niezwykle długa żywotność, zapewniająca tym samym większe oszczędności, związane z eksploatacją oświetlenia wozu.

Żarówki D1S, dostępne w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdą Państwo żarówki D1S, pochodzące od najbardziej uznanych i rozpoznawanych producentów oświetlenia samochodowego w Europie – marek Osram i Philips. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment zawsze oferował naszym klientom najnowocześniejsze, najskuteczniejsze żarówki ksenonowe, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze. Jako certyfikowani sprzedawcy marki Osram, gwarantujemy autentyczność sprzedawanych części, a także konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz błyskawiczną wysyłkę zamówień. Zapraszamy gorąco kierowców z całej Polski do zapoznania się z poniższą ofertą!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.