Żarówki HIR2


Żarówki HIR2 do Twojego samochodu

Żarówki HIR2 nie są jeszcze bardzo dobrze znane, ale zdobywają coraz większą popularność wśród kierowców. Tego rodzaju lampy halogenowe okazują się bowiem świetnym elementem wyposażenia samochodu, znacznie poprawiającym widoczność na drodze — gwarantują wyjątkowo bezpieczną i spokojną jazdę. Niewątpliwie wyróżniają się one na tle tradycyjnych produktów dostępnych na rynku. Co konkretnie zagwarantuje Ci żarówka HIR2 LED zainstalowana w samochodzie?

Więcej światła na jezdni

Prezentowane w tej kategorii żarówki HIR2 pokrywa się specjalną powłoką z folii interferencyjnej, która skutecznie odbija promieniowanie podczerwone. Dzięki temu trafia ono z powrotem do żarnika, a reflektor wykorzystuje odzyskane ciepło do wygenerowania światła. W ten sposób sprzęt zużywa mniej energii i jednocześnie zapewnia jasność na dużo wyższym poziomie niż w przypadku przeciętnych halogenów. W wybranych egzemplarzach Philips HIR2 ta przewaga może sięgać nawet 70%, co stanowi znakomity wynik.

Długa żywotność

Lampy halogenowe HIR2 odznaczają się żywotnością — potrafią działać wydajnie przez bardzo długi czas. Opisywane modele pomagają zatem zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba często wymieniać ich na nowe. Poza tym, jako kierowca nie musisz martwić się, że Twoja żarówka HIR2 LED ulegnie zniszczeniu w trakcie jazdy po nierównych drogach. Warianty dostępne w naszym asortymencie cechuje konstrukcja całkowicie odporna na drgania i wstrząsy, a także działanie promieni UV oraz wysoką temperaturę.

Jeżeli szukasz efektywnych reflektorów do swojego samochodu, to koniecznie zwróć uwagę na produkty z tej kategorii. U nas znajdziesz ciekawe warianty Philips HIR2 i nie tylko, które sprawdzają się świetnie, gdy podróżujesz po zmroku. Kupisz je w atrakcyjnych cenach — wydając niewiele, możesz mieć żarówki wysokiej klasy zapewniające widoczność na prawdopodobnie nieznanym Ci dotąd poziomie. Wybierz opcję dla siebie i sam przekonaj się o ich skuteczności.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.