Żarówki HB3


Żarówki HB3 – instaluj i jedź gdzie i kiedy chcesz

Jazda po zmroku może nastręczać wiele kłopotów, szczególnie poza terenem zabudowanym. Powód jest prosty – niedostateczna widoczność.

Zapewne wielu kierowców przyzna, że uwielbia nocne wycieczki poza miasto. Na drodze panuje wówczas mniejszy ruch. Szosa zaprasza nas na niesamowitą eskapadę, zachęca nastrojem mroku i ciszy. Ale choć wielu kierowców z przyjemnością siada za kółkiem po zachodzie słońca, jest też i wielu takich, którym nocne eskapady zdecydowanie nie odpowiadają. Zarówno jednym, jak i drugim z pewnością polecić można żarówki HB3.

Żarówki HB3

Żarówki HB3 gwarantują komfortową jazdę po zmroku. Dlaczego warto je zainstalować w samochodzie? Dają do 150 procent większą jasność, stożek światła oświetlający drogę o długości do 150 metrów i do 20 procent bielsze światło. Żarówka HB3 zapewnia zatem lepszą widoczność na drodze, a dzięki wydłużonemu snopowi światła pozwala widzieć dalej i wcześniej reagować na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo i nowoczesność

Wspomnijmy o jeszcze jednej, dla wielu bardzo ważnej zalecie opisywanych produktów. Żarówka HB3 sprawia, że nasze auto pięknie prezentuje się po zmroku,a to dzięki trzeciej z wymienionych cech – o około 20 procent bielszemu światłu. Już z daleka, nawet przy niewielkiej widoczności poza obszarem zabudowanym, nasze auto prezentuje się elegancko, nowocześnie i szykownie.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.