Żarówki H16


Prawidłowe oświetlenie samochodu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze. Powinno nie tylko gwarantować dobrą widoczność, ale i nie oślepiać innych kierowców. Dlatego też kupując żarówki samochodowe, takie jak np. żarówka H16 stosowana w reflektorach głównych, należy wybierać produkty sprawdzonych producentów. Będą one trwałe, bezpieczne i opatrzone odpowiednimi certyfikatami i atestami.

Żarówki OSRAM

Bezpieczne i niezawodne produkty OSRAM to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Żarówki OSRAM są używane w milionach samochodów i motocykli renomowanych producentów. Wszystkie produkty OSRAM zostały wielokrotnie przetestowane i charakteryzują się bardzo dobrym oświetlaniem jezdni. Znane są ze swojej niezawodności i trwałości. Żarówki OSRAM, np. żarówka H16, są bardzo ekonomiczne, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Posiadają jakość OEM, co oznacza, że wyróżniają się jakością oryginalnych części, które przeznaczone są do pierwszego montażu.

Żarówka H16 OSRAM Cool Blue Intense

Żarówka H16 to jeden z produktów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Cechą charakterystyczną żarówek OSRAM H16 Cool Blue Intense jest intensywne światło o temperaturze barwowej 4200 K. Z punktu widzenia prawa drogowego, jest to światło najbardziej zbliżone do białego. Niebiesko-biały odcień daje efekt reflektorów ksenonowych oraz wyraźnie zwiększa kontrast i ostrość widzenia na drodze. Żarówka H16 OSRAM zwiększa widoczność podczas jazdy o 20% w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych. Żarówki H16 OSRAM świetnie sprawdzą się w przednich reflektorach ze szkła bezbarwnego, zapewniając stylowy i nowoczesny wygląd auta na drodze.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.