Żarówki H15


Odpowiednie oświetlenie auta jest gwarancją bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych. Wybierając żarówki do samochodu, należy stawiać przede wszystkim na produkty zaufanych producentów. Markowe żarówki emitują mocniejsze światło, dzięki któremu szybciej można zauważyć znajdującą się na drodze przeszkodę. Są również trwalsze i bardziej wytrzymałe niż produkty anonimowych marek, jak również bezpieczniejsze dla instalacji elektrycznej auta.

Halogenowa żarówka H15

Żarówka H15 stosowana jest w samochodowych lampach przednich. Podobnie jak inne żarówki halogenowe, jest wypełniona gazem, który powstaje ze związku jodu i bromu. Strumień światła, który emituje żarówka H15, daje jaśniejsze światło niż standardowe żarówki. Żarówki H15 sprawdzonych producentów spełniają najwyższe standardy, wyróżniając się jakością i trwałością. Promień światła, który emitują dobrej jakości żarówki H15, pozostaje niezmienny przez cały okres ich eksploatacji.

Żarówki H15 OSRAM COOL BLUE

Choć żarówka halogenowa została po raz pierwszy zastosowana w latach 60-tych XX wieku, do dziś pozostaje najpopularniejszym typem oświetlenia samochodu. Jej zaleta jest długim czas świecenia oraz stałe i bezpieczne natężenie światła. Cechą charakterystyczną żarówek halogenowych OSRAM z linii Cool Blue jest biało-niebieskie światło o temperaturze barwowej 4200 K. Wizualnie przypomina ono światło, które wytwarzają reflektory ksenonowe. Żarówka H15 tego typu emituje oświetlenie o 20% mocniejsze niż standardowe żarówki halogenowe.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.