Żarówki H11


Żarówki H11 – niezawodne towarzyszki podróży

Co powinieneś wiedzieć o żarówkach typu H11? Oświetlenie samochodowe musi zapewniać dobrą widoczność kierowcy pojazdu, a innym użytkownikom drogi dawać możliwość odpowiednio wczesnego dostrzeżenia nadjeżdżającego auta i powzięcia odpowiedniej reakcji. Właściwie dobrane oświetlenie to bardzo ważny element poprawiający bezpieczeństwo jazdy.

Wybór żarówek dostępnych na rynku motoryzacyjnym jest bardzo duży. Czasy, kiedy w sklepach z akcesoriami samochodowymi można było dostać wyłącznie tradycyjne żarówki już dawno minęły. Dziś wybór jest znacznie większy i często łatwo pogubić się w oznaczeniach, którymi firmy opatrują swoje produkty. Co oznacza symbol żarówki H11? Dla kogo żarówki w ten sposób oznaczone są przeznaczone?

Żarówki H11 – co oznacza ten symbol?

Żarówki tego rodzaju mają moc 55 W. Są to światła o wydajności do 1350 lumenów. Wykorzystywane są w reflektorach głównych, przeznaczone do świateł drogowych lub świateł mijania. Każda żarówka H11 posiadają homologację.

Gdzie kupić żarówki H11?

Na stronie metler.pl znajdziemy żarówki H11 w szerokim wyborze. Odpowiedni dla nas model możemy wybierać spośród licznych, zróżnicowanych pod wieloma względami propozycji marek OSRAM (Night Breaker Laser, Night Breaker Silver, Original, Ultra Life, Cool Blue, Cool Blue Intense) i Philips (Diamond Vision, WhiteVision, EcoVision, Vision). Propozycje tej ostatniej plasują się zdecydowanie na topie rankingów internetowych i z pewnością warto wziąć pod uwagę ich zakup.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.