Żarówki H4


Żarówki H4 – czym się charakteryzują

Po czym można rozpoznać żarówki H4? Co powinniśmy o nich wiedzieć, zanim zdecydujemy się na ich zakup?

Wybór odpowiedniej żarówki samochodowej to dziś niemałe wyzwanie! Modeli i rodzajów oświetlenia jest bardzo dużo, a od oznaczeń, jakimi firmy opatrują swoje produkty może zakręcić się w głowie. Warto więc zapoznać się z ofertą dostępną na rynku i świadomie wybierać odpowiedni dla siebie produkt, pamiętając, że najważniejsze za kierownicą jest nasze bezpieczeństwo. Inne kryteria wyboru to zawsze kwestie bardzo ważne, ale drugorzędne.

Żarówki H4 – jak można je opisać?

Żarówki H4 mają moc 55 W. Wykorzystują dwa oddzielne włókna. W środku żarówki montowana jest metalowa płytka, przysłaniająca część światła, emitująca włókno, o wydajności do 1000 lumenów i trwałości 350-700 godzin. Jeżeli chodzi o ich zastosowanie, wykorzystywane są w reflektorach głównych i montowane do świateł drogowych, mijania oraz świateł przeciwmgłowych. Wszystkie żarówki H4 posiadają homologację.

Czołowi producenci H4 w jednym miejscu

Żarówki H4 dostępne są w szerokim wyborze w sklepie internetowym metler.pl. Znajdziemy tu zróżnicowaną ofertę produktów firm Philips. Wsród nich wymieńmy między innymi: X-tremeUltinon LED Gen2, Diamond Vision 5000K (XENON EFFECT), ColorVision Blue, ColorVision Yellow, ColorVision Purple, WhiteVision Ultra 4200K, WhiteVision RacingVision +150 %) i OSRAM – wymieńmy między innymi: Cool Blue Boost 5000K, Cool Blue Intense 4200K, Cool Blue Boost 5000K. Ciekawą propozycją z ofery Osram jest z pewnością Night Breaker Laser +150%, z nowym kształtem w powłoce. Precyzyjny kształt stworzony przez ablację laserową zapewnia maksymalną wydajność. Włókno jest idealnie ustawione, aby zapewnić lepszy rozkład światła. Ponadto wysokie ciśnienie rzadkiego gazu wypełniającego zapewnia wyższą wydajność. Srebrna osłona nadaje samochodowej nalepce atrakcyjny wygląd. Zapraszamy na zakupy.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.