Żarówki H3


Wszyscy kierowcy wiedzą, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie samochodu. Dzięki niemu widoczność ulicy i użytkowników ruchu jest znacznie lepsza. Każdy podzespół w aucie wymaga nieco innych halogenów. Na przykład żarówki H3 wykorzystuje się najczęściej w lampach przeciwmgielnych, rzadziej w światłach drogowych czy mijania. Jeśli wymieniasz te części, w naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli, które dopasujesz do swoich potrzeb. Przekonaj się!

Zużycie żarówek H3

Stłuczka? Przepalona lampa? Zużyciu świateł samochodowych sprzyjają między innymi skoki napięcia w aucie czy wibracje. Żywotność tych części może więc być zależna od stanu technicznego auta i jego eksploatacji. Żarówki LED H3 zazwyczaj zużywają się podobnie po dwóch stronach pojazdu. Kiedy tylko jeden halogen działa, najlepiej zawsze wymienić obydwa naraz. Dzięki temu lampy będą działały z jednakowym natężeniem, a Ty unikniesz potencjalnie ryzykownych sytuacji na drodze.

Próby oszczędzania na żarówkach mogą okazać się wyjątkowo niebezpieczne i paradoksalnie, wbrew oczekiwaniom – nieekonomiczne. Tania część, zazwyczaj wyprodukowana w Chinach, pobiera znacznie więcej prądu i emituje o wiele mniej światła. Niestety najczęściej kierowcy dowiadują się o wadach lamp dopiero w trakcie eksploatacji. Nie warto zatem eksperymentować ze światłami wadliwej jakości. Zaufaj w tej kwestii renomowanym producentom, których żarówki LED H3 wybierają tysiące kierowców.

Postaw na najwyższą jakość

Żarówka H3 dostępna w naszym sklepie, sprawdzi się w każdym samochodzie. Produkty znanych marek wykonane z najwyższej jakości materiałów są trwałe i odporne na wstrząsy, a co najważniejsze – gwarantują bezpieczeństwo w czasie jazdy. Posiadają także wszystkie niezbędne atesty ECE. Polecane żarówki do auta, na przykład H3 LED OSRAM są bardzo jasne, zaś ich trwałe włókno zapewnia 300-600 godzin pracy. Wybierz z wielu dostępnych części, a z pewnością będą służyły Ci bardzo długo.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.