Laktatory


Jeśli chcesz dla swojego malucha butelkować mleko z piersi, wypróbuj jeden z laktatorów dostępnych w naszej ofercie. To urządzenia, które ułatwiają odciąganie mleka matki. W sposób szybki, wygodny oraz delikatny.

Profesjonalne wsparcie w zdrowym karmieniu piersią

Mleko matki jest najlepszym pożywieniem dla Twojego dziecka. Wpływa ono na układ odpornościowy malucha. Chroni je dzięki temu przed infekcjami. Dlatego zaleca się karmienie wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze 6 miesięcy życia malucha. Ciało każdej matki jest przygotowywane do karmienia piersią. Nie musisz jednak robić tego sama. Istnieje bowiem urządzenie, które zapewnia dziecku korzyści płynące z pożywienia od matki. Nawet gdy jej nie ma tuż obok. Udane karmienie piersią zaczyna się od niezawodnego laktatora. Przygotowaliśmy tę kategorię z myślą o mamach oraz ich pociechach. Dzięki temu wspieramy Cię na każdym etapie karmienia piersią.

Znajdź odpowiedni dla siebie i Twojego malucha laktator w Metler

W Metler znajdziesz duży wybór laktatorów od przodujących marek oferujących produkty dla rodziców i ich dzieci. Takich jak Canpol Babies, Lovi, czy też Medela. Dzięki temu zapewniamy produkty najwyższej jakości. Mogą być one obsługiwane ręcznie lub elektrycznie. Ręczne są poręczne, lekkie i jednocześnie niedrogie. Są one idealne do kobiet, które korzystają z nich jedynie od czasu do czasu. Do ich użycia nie są potrzebne baterie, czy też prąd. Z kolei elektryczne zapewniają szybkie pompowanie, nawet z obu piersi naraz. Cicho pracują. Są idealne dla mam, które często odciągają pokarm.

Matki karmiące piersią powinny rozważyć kilka czynników przed wyborem tego urządzenia. Oprócz dylematu pomiędzy obsługą ręczną a elektryczną, warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak rozmiar, przenośność, czy też komfort użytkowania. Możesz sprawdzić specyfikację każdego z nich, klikając miniaturę. Jeśli natomiast masz pytania lub wątpliwości dotyczące dowolnego produktu - skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Z przyjemnością pomożemy Ci we wszystkich dylematach.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.