Żarówki H7

Bestsellery Kategorii


Żarówki H7 – co powinieneś o nich wiedzieć?

Żarówki H7 montowane są w reflektorach głównych. Dostępne są w sprzedaży już od 1993 roku i wciąż nie tracą na popularności. Czym się wyróżniają? Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup? Której z czołowych marek zaufać? H7 mają w ofercie wszyscy najwięksi giganci motoryzacyjni: Philips, OSRAM, General Electric czy Tungsram.

Odpowiednie oświetlenie pojazdu to podstawa bezpieczeństwa na drodze, warto więc, zanim kupimy tę czy inną żarówkę samochodową zorientować, co oznaczają poszczególne symbole i czym się od siebie różnią. Warto, a nawet trzeba, bo światła samochodowe mają w swojej ofercie wszyscy najwięksi gracze na rynku akcesoriów motoryzacyjnych, oferujących między innymi żarówki, w tym również typu H7: Philips, OSRAM, General Electric czy Tungsram.

Żarówki H7 – czym różnią się od innych?

Żarówki H7 wyposażone są w jeden żarnikiem odpowiedzialny zarówno za światło drogowe, jak i mijania, przy czym mogą być one stosowane tylko jako jeden rodzaj światła bez możliwości przełączenia na inny (do tego potrzebny będzie drugi zestaw żarówek). Mają wydajności do 1500 lumenów i trwałości 330-550 godzin. Jeżeli chodzi o zastosowanie, wykorzystywane są w reflektorach głównych. Montowane są do świateł drogowych lub świateł mijania. Wszystkie żarówki H7 posiadają homologację przy mocy 55 W.

Gdzie kupić H7?

W sklepie internetowym metler.pl żarówki H7 dostępne są w szerokim wachlarzu różnorodnych modeli. Znajdziemy tu czołowe marki oferująca żarówki H7: Philips, OSRAM, General Electric, Tungsram. Sklep oferuje całą gamę zarówno żarówek standardowych, jak i modernizacyjnych, zaprojektowanych pod kątem stylu, osiągów czy maksymalnej widoczności.

Philips – dla wszystkich kierowców

Warto z pewnością zwrócić uwagę na produkty marki Philips, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Firma ma w swojej ofercie modele dla wszystkich klientów, również tych najbardziej wymagających. Wybierając żarówki samochodowe warto zwrócić uwagę na modele o przedłużonej żywotności (np. Philips LongLife) aż po żarówki o parametrach zbliżonych do rajdowych Racing Vision, dedykowane pasjonatom motoryzacji, które zapewniają do 150 procent jaśniejsze światło, poprawiając bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Z kolei żarówki WhiteVision bardzo dobrze sprawdzają się w jeździe po zmroku w okresie jesienno-zimowym, generują bowiem bardzo jasne światło, doskonale oświetlając drogę, a jednocześnie nie oślepiając kierowców jadących z naprzeciwka. Zapraszamy do zakupów.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.