Żarówki Halogenowe


Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z żarówkami halogenowymi najwyższej jakości. Możesz użyć ich do reflektorów głównych oraz lamp przeciwmgielnych o każdej porze dnia. Wybierz znaną markę Philips. Żarówki samochodowe tej firmy wyróżniają się wydajnością i mocą, co zapewnia świetną widoczność, a także dużą odporność na wibracje. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jak działają żarówki halogenowe samochodowe?

Najpopularniejsze typy świateł do reflektorów głównych to H1, H4 i H7. Takie żarówki halogenowe wypełnione są gazem ze związków jodu i bromu, dzięki czemu temperatura żarnika może być znacznie podwyższona. W ten sposób polecane lampy gwarantują jaśniejszy strumień światła. Ich żywotność przy zwykłej eksploatacji wynosi nawet do 700 godzin pracy. Zapewnij sobie bezpieczną jazdę, wybierając żarówki halogenowe samochodowe wysokiej jakości, które spełniają normy Unii Europejskiej.

Do najpopularniejszych producentów żarówek halogenowych w naszym sklepie zaliczamy: OSRAM, Tungsram oraz Philips. Żarówki samochodowe z oferty są zróżnicowane pod względem ceny i przeznaczenia. Dzięki liczbie dostępnych modeli z pewnością dobierzesz coś idealnie dla swojego auta. Serie halogenów to na przykład części dające 120% światła albo wytrzymałe lampy Ultra Light. Wyjątkowe rozwiązania oferują także żarówki Philips. Samochodowe światła z serii Vision sprawdzą się najlepiej w pojazdach sportowych.

Wybierz części wysokiej jakości

Kiedy jedna z żarówek przepali się, należy wymienić obydwie naraz, ponieważ bardzo prawdopodobne jest, że druga także wkrótce zgaśnie. Przed zakupem pamiętaj o dopasowaniu żarówki Philips do standardu samochodowego. Kierowanie się ceną przy wyborze żarówek do auta jest błędne. Tanie światła są zazwyczaj znacznie mniej jasne i pobierają o wiele więcej mocy. Warto także pamiętać, że lampy z nieznanego pochodzenia mogą być pozbawione homologacji, czyli dopuszczenia do użytku na drogach publicznych.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.