Oświetlenie Samochodowe


Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego samochodu, bez względu na jego rodzaj. To bowiem od niego zależeć będzie bezpieczeństwo oraz komfort płynący z codziennej jazdy, szczególnie w godzinach nocnych, a także jesienią i zimą, kiedy to zmrok nadchodzi zauważalnie szybciej. Sprawności świateł wymaga również polskie prawo drogowe, zaś za korzystanie z zepsutych lub niedostatecznie sprawnych żarówek pozycyjnych tudzież świateł przednich grozić nam mogą punkty karne oraz wystawienie kosztownego mandatu. W naszym sklepie znajdą Państwo najskuteczniejsze żarówki do oświetlenia samochodowego, dostępne w przystępnych cenach, a także gwarantujące prawidłową, bezpieczną jazdę na wiele lat.

Żarówki pozycyjne i pozostałe marki Philips

Rolą świateł pozycyjnych jest umożliwienie zauważenia samochodu z odległości przynajmniej trzystu metrów, w momencie, gdy kierowca zatrzymuje pojazd. Równie istotne, w przypadku słabej widoczności, są światła mijania, zapobiegające nagłym stłuczkom. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo najwyższej klasy, specjaliści z Philips opracowali szereg nowatorskich technologii, wykorzystywanych w żarówkach świateł mijania oraz żarówkach pozycyjnych. Wszystkie modele elementów tej renomowanej marki łączy ekonomiczne działanie, znakomita jakość emitowanego światła (barwa zbliżona do naturalnego światła słonecznego) oraz stylowy design. Dzięki temu, stanowią one znakomity wybór, jeśli poszukujemy zarówno pojedynczej żarówki zamiennej, jak i kompletu.

Żarówki świateł mijania i pozycyjne marki Osram

Nasz sklep oferuje także Państwu szeroki wybór żarówek świateł mijania i innych elementów oświetlenia samochodowego, opracowanych przez renomowaną firmę Osram. Nowoczesne wykonanie, dopełniające design naszego auta, mocne, a zarazem niemęczące oczu światło oraz bogata selekcja elementów do aut miejskich i terenowych sprawiają, że po żarówki pozycyjne i inne każdego roku sięgają tysiące europejskich kierowców.

Najlepsze żarówki samochodowe tylko w Metler!

W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór żarówek świateł mijania, pozycyjnych tudzież przeznaczonych do jazdy dziennej, pochodzących tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, cieszących się ogromnym uznaniem na polskim rynku. Dowodem naszej autentyczności i doświadczenia jest status certyfikowanego sprzedawcy żarówek marki Osram. Zapewniamy również przystępne ceny oraz profesjonalne doradztwo!

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.