Motoryzacja

Żarówki samochodowe, oleje silnikowe i akcesoria samochodowe

Metler rozpoczął życie w 2010 roku jako specjalista od oświetlenia samochodowego z najszerszą gamą żarówek halogenowych, żarówek LED, Xenon HID i standardowych żarówek zamiennych do samochodów, motocykli i ciężarówek.

Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o znacznie szerszą ofertę, taką jak oleje silnikowe, chemia do samochodu, wideorejestratory, alkomaty i wiele innych produktów motoryzacyjnych.

Jako autoryzowany dystrybutor najlepszych marek, takich jak Osram, Philips, Ring i Tungsram, możesz mieć pewność, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości i spełniają nasze rygorystyczne standardy.

Zaktualizuj żarówki halogenowe i ksenonowe HID

Niezależnie od tego, czy jest to więcej światła na drodze, czy to nowoczesne stylowe białe światło, mamy coś dla każdego. Znajdziesz ulepszone halogenowe lub ulepszone żarówki ksenonowe z ukrytymi reflektorami o nawet 150% więcej światła na drodze, pełne zestawy konwersji ksenonowych HID lub nawet po prostu standardowe, jak na podobne zamienniki.

Żarówki samochodowe LED

LED to najnowszy szał, który rozświetli świat motoryzacji! Mamy ogromny wybór dla każdej aplikacji, o której możesz pomyśleć. Reflektory LED, światła stopu, światła cofania, kierunkowskazy ... no cóż, masz duży wybór.

Żarówki LED są jaśniejsze, zużywają mniej energii, reagują szybciej i po prostu wyglądają lepiej niż standardowe żarówki. Poruszaj się z duchem czasu, aby Twoje auto było na plus.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.