Ładowarki i Prostowniki

Bezproblemowe Ładowanie

Bezproblemowe ładowanie różnych napięć akumulatorów (akumulatory kwasowo-ołowiowe 6 V i 12 V oraz akumulatory litowo-jonowe), chemii (akumulatory zalane, żelowe, bezobsługowe i AGM) i ich typów (rozrusznik, akumulator o głębokim cyklu, morski, sporty motorowe i inne) .

Całkowicie Automatyczne

Całkowicie automatyczny od początku do końca, nie jest wymagana wiedza techniczna. Genius bezpiecznie naładuje każdą baterię. Wykryj uszkodzone baterie i napraw je intuicyjnie. System pozwala na ciągłą pracę bez interwencji użytkownika i zerowe ryzyko przeładowania baterii.

Mocna i Kompaktowa Ładowarka

Witamy w zupełnie nowej serii Genius. Ulepszone ładowanie z większą wydajnością i większą automatyzacją niż kiedykolwiek wcześniej. Połączenie elektrotechniki i wzornictwa przemysłowego sprawia, że potężna ładowarka do akumulatorów zajmuje niewielką powierzchnię dając przy tym dużą moc ładowania.

Naładuj Rozładowany Akumulator!

Całkowicie nowy czujnik napięcia początkowego umożliwia Geniusowi wykrywanie i ładowanie rozładowanych akumulatorów o napięciu zaledwie 1 V. W przypadku skrajnie wyczerpanych akumulatorów poniżej 1 V należy ręcznie włączyć tryb wymuszenia, aby wykryć i naładować akumulatory aż do zera woltów.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.