Początki marki NOCO sięgają już 1914 r. w mieście Cleveland w stanie Ohio. W 1914 roku, Joseph Henry Nook, lokalny dystrybutor opon i akumulatorów postanowił opracować produkt który zapobiegałby korozji baterii. Po kilkuset recepturach i testach, Pan Nook rozpoczął komercyjną produkcję jak i dystrybucję pierwszego na świecie środka który zapobiega korozji akumulatorów, który nazwał NCP2.NCP2 to skrót od "No Corrosion Product" stosowany w "2 etapach". Marka NCP2 szybko stała się powszechnie znana w każdym większym sklepie z akumulatorami i samochodami. Od ponad 100 lat marka NCP2 zapobiega korozji akumulatorów w ponad miliardach pojazdów i zastosowaniach na całym świecie.

Zaprojektowany i wykonany w USA. Ponad 100 lat amerykańskiej pomysłowości i wizji. Marka NOCO stawia przede wszystkim na jakość wykonania, innowacje i dbałość o szczegóły. Zespoły zajmujące się projektowaniem przemysłowym inżynierią mechaniczną elektryczną oraz zaawansowanymi testami pokazują, jak głęboko sięgają nasze innowacje. Od energooszczędnego projektowania i obwodów i oprogramowania po zoptymalizowane operacje produkcyjne. Marka NOCO nie stara się wyprzedzać konkurencji, przekracza granice tego co jest możliwe.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.