Inhalatory i Nebulizatory


Inhalatory i nebulizatory – lecznicza mgiełka w twoim domu

Inhalatory, nebulizatory i inne urządzenia do podawania leków, profilaktyki i rehabilitacji to dziś rozwiązania stosowane powszechnie w wielu domach. Pomagają chorym w procesie zdrowienia, wspierają w rehabilitacji. Mogą też być stosowane profilaktycznie. Są bardzo proste w obsłudze i znacznie podnoszą komfort życia.

Nebulizator, czyli jak podawać leki w aerozolu

Nebulizator to urządzenie medyczne, które wytwarza mgiełkę z lekiem i podaje go w sposób ciągły lub przerywany. Lek zostaje w ten sposób rozpylony w powietrzu, dzięki czemu może zostać przyjęty przez pacjenta w łatwy sposób, z pominięciem układu pokarmowego czy inwazyjnych procedur medycznych, takich jak wstrzykiwanie.

Komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim

Sprzęt medyczny do domowego użytku powinien być prosty w obsłudze i jak najbezpieczniejszy. W procesie zdrowienia kondycja psychiczna pacjenta i jego samopoczucie mają przecież niebagatelne znaczenie. Jednym z przykładowych rozwiązań tego typu może być i inhalator bezprzewodowy, który znacznie ułatwia podawanie leków zwłaszcza tym pacjentom, którzy są unieruchomieni. Doskonałą propozycją budzącą coraz większym zainteresowaniem cieszy się inhalator z wymiennym ustnikiem, który pozwala na to, by ze sprzętu korzystało kilka osób.

Inhalatory i akcesoria Microlife, Omron, Sanity

W ofercie naszego sklepu znajdują się nebulizatory, inhalatory i akcesoria Microlife, Omron i Sanity. Jest to sprzęt najwyższej jakości, poszukiwany i polecany przez użytkowników. Oferujemy sprzęt wyłącznie najlepszych producentów, bo wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, komfort i zdrowie naszych użytkowników. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty Microlife, które są sprzętami z ciekawymi rozwiązaniami, znajdziemy w niej m.in. inhalator bezprzewodowy czy inhalator tłokowy z systemem Venturiego.

Nebulizator dla dzieci

Nebulizatory dla dzieci odgrywają szczególną rolę w leczeniu i rehabilitacji najmłodszych pacjentów. Podawanie szczególnie najmłodszym dzieciom leku w formie aerozolu jest znacznie łatwiejsze niż w formie tabletek lub iniekcji. Nebulizator dla dzieci ma tę zaletę, że urządzenie może przyjąć formę przyjazną dla dziecka – kształt misia albo zabawki, na którym koncentruje się uwaga małego pacjenta, czyniąc proces przyjmowania leku prostszym i przyjemniejszym.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.