Termometry


Termometr to jedno z tych urządzeń, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Zasada działania jest bardzo prosta, ale urządzenie nie tylko pomaga w dbaniu o zdrowie, ale często także pozwala uratować życie. Dziś życie bez domowego termometru trudno sobie wyobrazić. Dzięki postępowi technicznemu możemy się cieszyć termometrami wykorzystującymi najnowocześniejsze technologie w służbie naszego zdrowia, dobrego samopoczucia i komfortu życia.

Termometry elektroniczne

Termometr elektroniczny to urządzenia bardzo precyzyjne i wydajne. Posiadają możliwość zapamiętywania wartości, a także alarm, który sygnalizuje odczyt mogący świadczyć o stanie zagrożenia zdrowia lub życia. Odczyt wartości temperatury jest łatwiejszy dzięki ekranowi. W wielu urządzeniach tego typu producenci oferują możliwość wydrukowania danych. Termometr elektroniczny to dziś zdecydowanie najpopularniejsze urządzenie do pomiaru temperatury ciała. W naszym sklepie znajdziecie Państwo pełen wachlarz propozycji tego rodzaju urządzeń z najwyższej półki.

Termometr bezdotykowy

Termometr bezdotykowy działa bez konieczności bezpośredniego kontaktu z ciałem badanego. Jest szczególnie przydatny w badaniu temperatury u dzieci, z natury ruchliwych i skłonnych do zabawy. Termometr bezdotykowy działa najczęściej na podczerwień.

Mierzy temperaturę na podstawie promieniowania podczerwonego emitowanego przez ciało ludzkie. Wybór tego rodzaju termometrów w ofercie naszego sklepu jest bardzo duży: znajdą Państwo urządzenia renomowanych marek, jak choćby termometr Microlife NC 150 czy Sanity BabyTemp AP 3116.

Termometr dla dzieci

Pomiar temperatury u dzieci nie zawsze jest łatwy i często nastręcza rodzicom problemów Maluchy mają naturalną skłonność do ruchu i często nie są w stanie poddać się procedurze wymagającej pozostania w bezruchu i oderwania się choćby na chwilę od codziennych zajęć. Jednak pomiar temperatury u dzieci jest koniecznością. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo termometry, które z pewnością zachęcą dzieci do mierzenia temperatury i sprawią, że procedura stanie się przyjemnością.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.