Maść na Brodawki


Maści na brodawki

Maści na brodawki oferowane w naszym sklepie przynoszą ulgę wrażliwym, popękanym i suchym brodawkom, pozwalając cieszyć się w pełni możliwością karmienia piersią dziecka. Są jednocześnie w pełni bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla maleństwa.

Purelan – dwie wersje maści na brodawki z lanoliną, w opakowaniu 7 g i 37 g

Purelan to maść z lanoliną – całkowicie bezpieczny sposób na złagodzenie dolegliwości, które mogą towarzyszyć karmieniu piersią. Purelan to maść jednoskładnikowa. Jej głównym i jedynym składnikiem jest naturalna lanolina medyczna testowana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami. Purelan nie zawiera dodatków, konserwantów ani substancji zapachowych. Niewątpliwą zaletą tej wyjątkowej maści na brodawki jest fakt, że jest idealna nie tylko dla matki, ale zapewnia też pełne bezpieczeństwo dziecku. Nie trzeba usuwać jej przed karmieniem piersią. Purelan działa, tworząc delikatny film na skórze, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie.

Lansinoh – Maść na Brodawki Lanolina

W naszym sklepie dostępne są dwa warianty maści na brodawki, z których każda oparta jest na tym samym składniku – lanolinie. Lanolina Lansinoh to czysta lanolina, którą można stosować na popękane i podrażnione brodawki. Działa na podrażnienia przez nawilżanie – przyspiesza proces gojenia oraz przynosi natychmiastową ulgę w bólu, co pozwala na komfortową kontynuację karmienia. Badania dowiodły, że metoda ta stwarza dużo korzystniejsze środowisko dla popękanej skóry, zapobiegając tworzeniu się strupków i zgrubień oraz przyspiesza proces gojenia.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.