Szumisie Bystrzaki


Zabawa jest przez wielu niedocenianym zajęciem. Traktujemy ją często jak coś, ci nie przynosi żadnych korzyści poza czystą rozrywką. Tymczasem dla dzieci zabawa jest pierwszą i najlepszą formą edukacji, która przyczynia się do ich rozwoju umysłowego, psychicznego i fizycznego. Aby dziecko było kreatywne, musi być także zrelaksowane. W tym celu zostały stworzone Szumisie Bystrzaki – niezwykłe przytulanki.

Szumisie Bystrzaki – misie z bogatym wnętrzem

Choć dzieciom wystarczy najprostsza zabawka, by się nie nudziły i miały dobrą zabawę, to nowoczesne technologie pozwalają stworzyć zabawki, które jednocześnie bawią i uczą. Szumisie Bystrzaki, to na pierwszy rzut oka zwykłe misie przytulanki, które kryją jednak bogate wnętrze. Tworzą wspaniałą rodzinę Bystrzaków, a każdy z nich ma swoje imię i rolę do spełnienia. Matt, jeden z synów, to misiu, który może pełnić rolę przytulanki, ale pomoże także dziecku szybciej zasnąć. Dzięki aplikacji, która została umieszczona w zabawce, miś wydaje delikatne dźwięki.

Aplikacja dla maluszków

Szumisie bystrzaki emitują kilka rodzajów szumów, które sprawiają, że dziecko się wycisza i staje się senne. Zabawka jest całkowicie bezpieczna i bardzo miękka, więc dziecko może się w nią wtulić przed snem i nie rozstawać przez całą noc. Do jej działania wystarczą trzy baterie AAA, które oczywiście co jakiś czas należy wymienić na nowe. Aplikacja, którą mają Szumisie Bystrzaki łączy się z zabawką przy pomocy bluetootha. Można w niej ustawić rodzaj szumu, ale to nie wszystko. Aplikacja ma też czujnik snu, który uruchomi alarm na telefonie rodzica, gdy dziecko zaczyna płakać.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.