Szumisie Słodziaki


Pierwszego misia pamięta prawdopodobnie każdy z nas. Często zostaje z nami przez cały życie, choć może być zniszczony i wyglądać nieatrakcyjnie. Zaszczytne miano ukochanego misia mają szansę uzyskać Szumisie Słodziaki z rodziny Bystrzaków. Każdy z nich jest idealną przytulanką – mięciutką i miłą w dotyku, ale ma do spełnienia również inne zadanie. Jednym z członków tej ukochanej przez dzieciaki rodziny jest miś szumiś o imieniu Leon, który jest „tatą” innych szumisiów.

Szumisie Słodziaki dla najmłodszych

Jego nieodłącznym atrybutem jest mięciutki kocyk, którym można przykryć zasypiające dziecko podczas chłodniejszych nocy. Jak wszystkie Szumisie Słodziaki, tak i Leon kryje w sobie niespodziankę, jaką jest aplikacja mobilna. Ten miś szumiś ma specjalną rolę do spełnienia, może być bowiem nianią dla naszych pociech. To model przeznaczony dla najmłodszych dzieci, nawet niemowlaków. Wydaje dźwięki, które są przyjemne dla ich uszu i pozwalają im się zrelaksować, a dzięki temu szybko zasnąć.

Miś na noc i na dzień

Szumy wydzielane przez Szumisie Słodziaki stają się nocą coraz cichsze, a czujnik snu reaguje na wybudzenie się dziecka. Szumy wydaje niewielkie serduszko, które jest ukryte w brzuszku misia. Tata Leon ma także zawieszkę, która jest gryzakiem. Ten słodki miś sprawdzi się nie tylko nocą – można go także zabrać na spacer albo w dłuższą podróż. Ma do wyboru aż pięć rodzajów szumów, dzięki czemu możemy wybrać taki, jaki najlepiej uspokaja nasze dziecko. Szumiś Leon, jak i inne Szumisie Słodziaki, ma szanse zostać ukochanym misiem, którego nie zapomina się do końca życia.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.