Ciśnieniomierze Microlife


Ciśnieniomierz naramienny Microlife to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Jest niewielkie i proste w obsłudze, a potrafi dostarczyć bardzo ważnych informacji na temat stanu zdrowia dzieci, dorosłych i - w szczególności - osób starszych. Zwłaszcza osobom, które cierpią na nadciśnienie tętnicze, zaleca się regularne kontrolowanie ciśnienia oraz zapisywanie wyników. To bardzo cenne dane, które mogą pomóc w diagnostyce, doborze leczenia oraz wczesnym wykrywaniu groźnych chorób.

Z pomocą przychodzi nowoczesny ciśnieniomierz Microlife. Urządzenia tej firmy są dostępne w kilku wariantach, jednak wszystkie modele wyróżniają się dokładnością, prostą, intuicyjną obsługą oraz niewielkimi rozmiarami, ułatwiającymi użytkowanie i przechowywanie. Te cechy sprawiają, że ich użytkownicy są zadowoleni i chętnie polecają ciśnieniomierze Microlife swoim bliskim.

Ciśnieniomierz naramienny Microlife - komfort użytkowania

Urządzenia Microlife mogą być zasilane bateriami lub za pomocą zasilacza sieciowego. Wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki i medycyny, dzięki czemu stanowią ogromne ułatwienie dla osób z problemami zdrowotnymi. Pomiar ciśnienia jest bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut.

Ciśnieniomierz naramienny Microlife wskazuje, czy mankiet urządzenia jest prawidłowo założony, a także wykrywa błędne pomiary, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że kontrola ciśnienia została przeprowadzona w optymalnych warunkach. Ważną cechą ciśnieniomierzy tej firmy jest funkcja AFIB, czyli wykrywanie migotania przedsionków, które może zapobiegać udarom.

Ciśnienie krwi zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego ciśnieniomierz Microlife jest wyposażony w funkcję MAM, co oznacza, że przeprowadza trzy pomiary, a następnie podaje uśrednioną wartość. Dzięki temu użytkownik dostaje wiarygodny wynik. Osoby starsze oraz mające problemy ze wzrokiem z pewnością docenią wygodny, duży wyświetlacz, który ułatwia odczytanie liczb. Ciśnieniomierze firmy Microlife są testowane klinicznie oraz objęte kilkuletnią gwarancją.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.