Zapachy do zmywarki


Czujesz nieprzyjemną woń po każdym otwarciu i podczas ładowania naczyń do zmywarki? Dzięki zapachom do zmywarek możesz utrzymać w nich świeżość, która pozostawia orzeźwiający aromat. To bardzo łatwy sposób na utrzymanie świeżości w urządzeniu. Jednocześnie sprawia, że woń w kuchni zawsze będzie przyjemna.

Natychmiastowa świeżość

Zapachy do zmywarki to środki odświeżające. Niwelują nieprzyjemną woń dzięki połączeniu aktywnych składników. Pozostawiają w urządzeniu świeży aromat. Dzięki temu za każdym razem, gdy tylko otworzysz drzwiczki urządzenia, poczujesz powiew odświeżających substancji.

Produkty te są proste w użyciu. Najczęściej wystarczy wyjąć je z opakowania i przypiąć na koszu na sztućce lub zawiesić na górnym koszu. Aromat jest automatycznie uwalniany po uruchomieniu cyklu.

Kolekcja zapachów do zmywarki Finish w Metler

Finish to zalecana marka przez wielu producentów urządzeń kuchennych. Produkty od tego producenta są dobrej jakości. Są powszechnie stosowane w wielu gospodarstwach domowych w całej Polsce. To produkty cenione przez wielu naszych klientów. Oferują długotrwałą świeżość. Unikają przy tym przenoszenia aromatu na naczynia podczas ich czyszczenia. Są skuteczne nawet przez 60 prań.

Odświeżacze Finish mają unikalną technologię Scent Control. Są one wyposażone w dwie, współpracujące ze sobą komory. Dzięki temu mają podwójne działanie. Jedna z nich zawiera aktywne składniki, które eliminują nieprzyjemną woń. Z kolei druga pozostawia świeży zapach w urządzeniu.

Produkt dodany do listy ulubionych produktów

Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.